سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

پاییز سال گذشته بود که شرکت ادوبی خبر از عرضه نرم‌افزاری ویرایش تصویر فتوشاپ در آیپدها داده بود حالا این شرکت تصمیم دارد تا ادوبی ایلاستریتر را نیز آماده عرضه به کاربران آیپد کند.

ادوبی البته هنوز فتوشاپ را به طور کامل برای کاربران آیپد ارائه نداده است و این نرم‌افزار همچنان در مرحله تست‌های بتا قرار دارد. با این حال این کمپانی اعلام کرده که در سال 2020 برنامه مشخصی برای عرضه سری نرم‌افزارهای Creative Cloud در تبلت های اپل دارد و در آینده‌ای نزدیک ادوبی ایلاستریتر را نیز برای کاربران آیپدها آماده عرضه می‌کند.

بر اساس گزارش منتشر شده از منابع رسمی ادوبی، نرم‌افزار ادوبی ایلاستریتر در آیپدها قرار است در اوایل نوامبر سال جاری میلادی به صورت بتا در اختیار کاربران قرار گیرد و پس از آن در سال 2020 در کنار فتوشاپ به صورت نهایی و عمومی در اختیار کاربران قرار گیرد.

ادوبی اعلام کرده که ادوبی ایلاستریتر در آیپد اکثر قابلیت‌های ارائه شده در نسخه دسکتاپ خود را داراست و کاربران می‌توانند بدون محدودیت‌های بزرگ از آن برای انجام کارهای طراحی استفاده کنند.

بلومبرگ نیز در گزارشی جداگانه اعلام کرده که ادوبی تصمیم دارد تا فتوشاپ را در کنار ایلاستریتر به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار دهد. البته بررسی‌های انجام شده توسط بلومبرگ حاکی از آن است که شرکت ادوبی برخی از قابلیت‌های کوچک فتوشاپ را در اختیار کاربران آیپدها قرار نداده و همچنان نسخه‌های بتای این نرم‌افزار دارای محدودیت‌های ویژه‌ای در مقایسه با دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل‌های دسکتاپ هستند.

اپل در کنار توسعه آیپدهای قدرتمندتر در طول یکی دو سال گذشته همواره تلاش داشته تا با رایزنی و همکاری با بسیاری از توسعه دهندگان نرم‌افزارهای حرفه‌ای امکاناتی ویژه را در اختیار آن‌ها قرار دهد. هدف اپل برای تولید نسل‌های جدید آیپد ارائه یک دستگاه کاملاً کارآمد برای انجام پردازش‌های حرفه‌ای و نرم‌افزارهای مختلف است که به نظر می‌رسد در طول یکی دو سال اخیر به این هدف نزدیک شده است. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location