سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

اسپاتیفای پس از انجام تست‌های مختلف که از هفته گذشته آغاز شده بود، فرایند عرضه نسخه جدید خود را با پشتیبانی از دستورهای صوتی سیری به صورت عمومی آماده عرضه کرده است.

کاربران دستگاه‌های هوشمند اپل، نظیر آیفون و آیپد از همین حالا می‌توانند با ارائه دستورهای صوتی به اسپاتیفای آهنگ‌های مختلف را اجرا کنند. تا پیش از این، اسپاتیفای اقدام به ارائه یک دستیار ویژه صوتی به صورت داخلی در اپلیکیشن خود کرده بود و حالا این شرکت تصمیم گرفته تا با استفاده از دستیار سیری قابلیت مشابهی را در رابط کاربری یکپارچه آی او اس و آیپد او اس آماده عرضه کند.

کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند به صورت یکپارچه و پیشرفته دستور مربوط به پخش موسیقی‌های مختلف و انتخاب آن‌ها را بدون نیاز به باز کردن اپلیکیشن این سرویس پخش محتوای صوتی به کاربران ارائه دهند و به صورت سریع و یکپارچه اقدام به گوش کردن موسیقی‌های مختلف کنند.

گفتنی است که این قابلیت همچنین در دستگاه‌های متصل به ایرپاد نسل 2 و هوم پاد نیز ارائه شده است و کاربران لزوماً نیازی به فراخوانی سیری از طریق اپلیکیشن نصب شده در سیستم عامل آی او اس یا آیپد او اس در دستگاه‌های هوشمند همراه ندارند.

علاوه بر این، کاربرانی که خودروهای قابل پشتیبانی از سیستم پخش کار پلی را در اختیار دارند می‌توانند در حین رانندگی و بدون نیاز به باز کردن تلفن همراه خود، دستور صوتی پخش موسیقی‌های مختلف را به سیری ارائه دهند.

اپل در توسعه آیپد او اس و آی او اس 13 اقدام به عرضه قابلیت تعریف کاربری سیری به توسعه دهندگان کرده است و به همین دلیل بسیاری از اپلیکیشن‌ها به صورت تدریجی در حال اضافه کردن قابلیت پشتیبانی از این سرویس در نرم افزارهای خود هستند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location