سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

کال آف دیوتی موبایل به تازگی از طرف اکتیویژن آماده عرضه شده است و حالا مشخص شده است که این بازی در طول مدت زمانی کوتاه توانسته رکورد جدیدی را در اپ استور به ثبت برساند.

کال آف دیوتی موبایل قرار بود تجربه‌ای ویژه را به کاربران و طرفداران این سری از بازی‌های جنگی ارائه دهد و ارتباط آن‌ها را با این مجموعه از بازی‌های ویدیویی حفظ کند. اما حالا مشخص شده است که این بازی توانسته به راحتی رکورد فروش بسیاری از بازی‌های جنگی ارائه شده در اپ استور را بزند.

کال آف دیوتی موبایل در حال حاضر و در طول مدت زمانی کوتاه از مرز 100 میلیون دانلود گذشته که رکورد بسیار قابل توجهی نسبت به بازی‌های جنگی نظیر پابجی موبایل و فورتنایت را به ثبت رسانده است.

این در حالی است که پابجی موبایل در حال حاضر 28 میلیون دانلود و بازی فورتنایت در دستگاه‌های همراه مبتنی بر آی او اس و اندروید نزدیک به 22.5 میلیون دانلود داشته است.

با این حال یکی دیگر از موارد جالب در مورد این بازی همراه جدید این است که کال آف دیوتی موبایل هنوز به صورت رسمی برای کاربران چینی آماده عرضه نشده است. این مسئله به معنای آن است که بازار پر جمعیت چین هنوز در آمار دانلود و نصب این بازی اضافه نشده است و هنوز این بازی جای رشد و افزایش تعداد دانلود در دستگاه‌های همراه را دارد. جالب اینجا است که این بازی توسط شرکت چینی تنسنت و با همکاری اکتیویژن توسعه یافته است.

بازی یاد شده در حال حاضر روی 55.7 درصد از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس نصب شده و تا به همین امروز 17.7 میلیون دلار درآمد از طریق پرداخت درون برنامه‌ای برای توسعه دهندگان داشته است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location