سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی و از طریق منابع رسمی فروشگاه آنلاین خود فروش محصولات ریفربیشد از سری مک بوک ایر 2019 را آماده عرضه کرده است.

این نسخه‌ها قرار است با قیمتی پایین‌تر نسبت به محصولات نو و جدید آماده عرضه به بازار شوند و کاربران می‌توانند با پرداخت هزینه کمتر این محصولات را خریداری کنند.

مک بوک ایر 2019 در جولای 2019 آماده عرضه به بازار شد و حالا شرکت اپل نسخه‌های ریفربیشد این محصولات را از طریق وب سایت رسمی خود آماده عرضه کرده است. این محصولات قرار است 200 دلار قیمت کمتری از نسخه نو و دست‌کاری نشده داشته باشند و می‌توان آن‌ها را با پرداخت هزینه کمتر از طریق منابع رسمی خریداری کرد.

شرکت اپل معمولاً محصولات ریفربیشد رسمی خود را پس از تعمیرات و انجام برخی از تغییرات به صورت عمومی آماده عرضه می‌کند. این محصولات دارای قیمت ارزان‌تری نسبت به نسخه نو و دست‌کاری نشده هستند؛ با این حال شرکت اپل سلامت و کارکرد صحیح این محصولات را تائید کرده و خدمات گارانتی بین‌المللی برای این محصولات را در نظر گرفته است.

به طور کل فروش و عرضه محصولات ریفربیشد غیرقانونی نیست و فروشندگان مختلف و از جمله آن‌ها شرکت رسمی اپل در صورت ارائه آگاهی کامل در مورد محصول ریفربیش شده آن‌ها را با قیمت کمتری نسبت به نسخه‌های نو و تغییر نیافته به خریداران عرضه کنند. تنها مشکل خرید محصولات ریفربیشد، عرضه آن‌ها به اسم محصولات نو و دست‌کاری نشده و با قیمت محصولات اصلی است.

شرکت اپل معمولاً پس از عرضه محصولات خود در بازار جهانی و پیدا شدن برخی از محصولات، پس از رفع مشکلات فنی آن‌ها اقدام به عرضه آن‌ها با عنوان ریفربیشد و با قیمت ارزان‌تر در بازار جهان و از طریق وب سایت فروشگاه آنلاین خود می‌کند. این محصولات معمولاً بین 30 تا 200 دلار بسته به نوع محصول و تعمیرات صورت گرفته قیمت کمتری نسبت به قیمت محصولات نو دارند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location