سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

آیفون‌های جدید به خاطر پشتیبانی از سیستم شارژ بی‌سیم مبتنی بر استاندارد Qi مجهز به پنل پشتی شیشه‌ای شده‌اند و همین مسئله برای بسیاری از کاربران چالش ایجاد کرده است. اپل برای ارائه خدمات تعویض و تعمیر گلس پشتی آیفون هزینه زیادی می‌گیرد. با این حال روش‌های ساده‌تری برای تعمیر این گوشی‌های شکسته وجود دارد.

کانال یوتیوبی jerryrigseverything که تا پیش از این به خاطر انتشار ویدیوهای مربوط به دراپ تست و تست مقاومت آیفون‌های جدید شهرت پیدا کرده بود، حالا در ویدیویی جدید یک روش آسان‌تر و ارزان‌تر برای تعویض گلس پشتی آیفون‌ها را امتحان کرده است.

در این ویدیو، Jerry به اپل کنایه‌ای میزند و می‌گوید، اپل بهتر است از دستگاه‌های لیزری نشان داده شده در این ویدیو خریداری کند و در نتیجه آن هزینه تعمیر و تعویض گلس پشتی آیفون‌ها را کاهش دهد. 

در روش تعویض گلس پشتی که در طول این ویدیو منتشر شده، پنل پشتی آیفون XS Max با استفاده از لیزر از بدنه جدا می‌شود و پس از آن با استفاده از یک چسب مایع معمولی پنل پشتی جدید به بدنه دستگاه متصل می‌شود.

در این ویدیو، همچنین یک تغییر دیگر نیز در آیفون ایجاد می‌شود که شامل تغییر رنگ گلس پشتی می‌شود. آیفون شکسته در این ویدیو نقره‌ای است؛ با این حال پنل پشتی جدید با رنگ خاکستری فضایی انتخاب شده است.

در پایان فرایند تعمیرات دستگاه ظاهراً هیچ تغییراتی نسبت به حالت اولیه خود ندارد و می‌توانند همانند گذشته با ظاهر ابتدایی و اولیه خود به کار ادامه دهد. با این حال این روش از طرف شرکت اپل به صورت رسمی تائید نشده است و همین مسئله باعث می‌شود تا در صورت تعمیر با استفاده از این روش شرکت اپل پاسخگوی خدمات پس از فروش برای مشکلات دیگر نباشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location