سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnai_20191006-115701_1

 تیم کوک، مدیر عامل اجرایی شرکت اپل به تازگی طی انتشار توییت جدید خود هشتمین سالگرد درگذشت استیو جابز را گرامی داشت.

استیو جابز بنیان گذار و مدیر عامل اجرایی شرکت اپل بود که تنها در بازه زمانی 1985 تا 1997 از این شرکت جدا شد و برای دوباره به اپل باز گشت و توانست دوباره شرکت اپل را به یکی از مهم‌ترین کمپانی‌های فعال در خوزه تولیدات کامپیوتری تبدیل کند.

ایده اصلی استیو جابز برای ساخت و عرضه کامپیوترها و محصولات هوشمند، استفاده از طراحی مناسب با کارکرد روزمره انسان‌ها بود. او تلاش می‌کرد تا محصولات خود را به گونه‌ای در بازار معرفی کند که کاربران به این باور برسند که به کامپیوترها برای استفاده‌های روزمره خود نیاز دارند و همین مسئله باعث شد تا بازار محصولات کامپیوتری با تحولی خاص مواجه شود.

عرضه آیمک ها و کامپیوترهای رومیزی یکپارچه در کنار محصولاتی نظیر آیفون و آیپد مهم‌ترین تلاش‌های استیو جابز برای تحول زندگی مدرن بشری بودند که هنوز نیز تأثیرات آن‌ها را در دنیای امروزی می‌توان دید. استیو جابز در سال 2011 درگذشت و تیم کوک به عنوان جانشین او سکان مدیریت شرکت اپل را تا به امروز در اختیار گرفته است.

شرکت اپل در طول سال‌های گذشته همواره تلاش کرده تا یاد استیو جابز را زنده نگه دارد. ساخت اپل پارک به عنوان مقر اصلی شرکت اپل یکی از بلندپروازانه ترین ایده‌های استیو جابز برای این کمپانی بود که امروزه به بهره برداری رسیده و مهم‌ترین سالن این مکان به افتخار او نام گذاری شده است. اپل در طول سالیان گذشته همواره محصولات مهم و استراتژیک خود را در سالن استیو جابز واقع در اپل پارک رونمایی می‌کند. 

متن توییت تیم کوک برای گرامی داشت یاد استیو جابز به شرح زیر است:

زمان ارزشمندترین منبعی است که ما داریم – استیو جابز

ما همیشه به یادت خواهیم بود

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location