سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی نمونه‌ای اولیه و جدید از نسل آینده تلفن‌های هوشمند خود را آماده طراحی و ساخت کرده است که به احتمال زیاد مربوط به آیفون 20 و آیفون 12 است. این طراحی حاکی از آن است که این محصول قرار است با سایز 6.7 اینچ تولید شود.

Ben Geskin که تا پیش از این با انتشار اطلاعات مربوط به محصولات آینده شرکت اپل شهرت زیادی پیدا کرده بود، در پست اخیر خود تصویری مفهومی از طراحی آنچه در حال حاضر با عنوان آیفون 20 یا آیفون 12 شناخته می‌شود را منتشر کرده است. در این تصویر مشخص شده است که دست کم یکی از آیفون‌های سال آینده با سایز 6.7 اینچ و با طراحی جدیدی تولید می‌شود که بدون بریدگی مربوط به فیس آیدی یا همان ناچ آماده طراحی و تولید می‌شود.

البته این اولین باری نیست که شایعاتی مبنی بر تلاش اپل برای تولید و عرضه آیفون 6.7 اینچ منتشر می‌شود. تا پیش از این مینگ چی کو، تحلیلگر سرشناس محصولات اپل اعلام کرده بود که اپل در سال 2020 تصمیم به تولید آیفون‌های جدید خود با سایز 5.4، 6.1 و 6.7 اینچ دارد.

اپل در سال آینده تصمیم دارد تا حاشیه‌ای کوچک را اطراف گوشی هوشمند جدید خود طراحی کند و دوربین ترودپت را در آن تعبیه کند.

علاوه بر این شایعات، حدس و گمان‌ها حاکی از آن است که آیفون سال بعد با دو پسوند 12 یا 20 نام‌گذاری خواهد شد. عده‌ای از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل در سال آینده به مناسبت آغاز دهه 2020 میلادی تلفن هوشمند خود را با عنوان آیفون 20 معرفی می‌کند و عده‌ای دیگر بر این باور هستند که گوشی بعدی اپل با عنوان آیفون 12 و به عنوان نسل بعدی آیفون 11 آماده معرفی و رونمایی خواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location