سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل امروز پیامی را به توسعه دهندگان ارسال کرده و از آن طریق از آن‌ها درخواست کرده تا اپلیکیشن‌های کاربردی خود را برای اپ استور اپل واچ در سیستم عامل واچ او اس 6 ارسال کنند.

اپل اعلام کرده که از زمان آغاز عرضه نسخه عمومی واچ او اس 6 توسعه دهندگان می‌توانند اقدام به توزیع اپلیکیشن‌های خود برای اپل واچ کنند و دیگر نیازی به توسعه آن‌ها به‌صورت مجزا برای آی او اس و تلفن‌های هوشمند آیفون ندارند.

اپل در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان امسال که در خرداد برگزار شد، از واچ او اس 6 با قابلیت دسترسی به اپ استور اختصاصی برای اپل واچ رونمایی کرد. توسعه دهندگان از یک طرف می‌توانند اپلیکیشن‌های خود را در اپ استور اپل واچ آماده ارائه کنند و کاربران از این فروشگاه نرم افزاری اختصاصی می‌توانند اپلیکیشن‌ها، واچ فیس ها و موارد دیگر را به‌صورت جداگانه از آن دانلود و روی ساعت هوشمند خود نصب کنند.

در این میان، اپل تا چند روز آینده اقدام به آماده سازی و عرضه نسخه جدید سیستم عامل واچ او اس 6 می‌کند و به همین دلیل طی ایمیلی از توسعه دهندگان درخواست کرده تا اپلیکیشن‌های توسعه داده شده برای این سیستم عامل را آماده عرضه کنند و آن‌ها را در اپ استور اپل واچ آماده دانلود و نصب برای کاربران عادی کنند.

کاربران می‌توانند با مراجعه به اپ استور ارائه شده برای اپل واچ اقدام به جست و جو، بررسی و مقایسه قابلیت‌های ارائه شده در اپلیکیشن‌های مختلف کرده و پس از انتخاب یک اپلیکیشن مناسب آن را روی ساعت هوشمند خود نصب کنند. این فرایند باعث می‌شود تا کاربران بتوانند به صورت کاملاً مستقل از تلفن‌های هوشمند آیفون از اپل واچ‌های خود به‌صورت روزمره استفاده کنند.

گفتنی است که توسعه دهندگانی که اقدام به ثبت اطلاعات خود کرده‌اند از همین حالا می‌توانند به SDK واچ او اس 6 دسترسی داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location