سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل از چند ساعت پیش فرایند عرضه نسخه گلدن مستر آی او اس 13 را برای تست و بررسی‌های خاص به توسعه دهندگان عرضه کرده است.

این نسخه تنها سه هفته پس از هشتمین نسخه بتای سیستم عامل آی او اس 13 آماده عرضه شده است و مناسبت کنفرانس دهم سپتامبر 2019 آماده تست و بررسی شده است. توسعه دهندگانی که از همین حالا اقدام به خرید اکانت اختصاصی اپل کرده‌اند می‌توانند این نسخه را روی دستگاه‌های خود نصب کرده و قابلیت‌های آن را مورد بررسی قرار دهند.

آی او اس 13 قرار است پس از رفع مشکلات احتمالی و فنی آماده عرضه به صورت عمومی شود و کاربران می‌توانند در سراسر جهان این نسخه را دانلود و نصب کنند. گفتنی است که پس از انجام تست‌های نهایی نسخه گلدن مستر آی او اس 13 اپل فرایند عرضه نسخه نهایی آی او اس 13 را به تمامی کاربران آغاز می‌کند.

این سیستم عامل مجهز به رابط کاربری تاریک شده است و کاربران می‌توانند بسته به شرایط مختلف می‌توانند رابط کاربری و نوع استفاده خود از آیفون‌ها را تغییر دهند. گفتنی است که کاربران می‌توانند به صورت دائم یا به صورت دینامیک این حالت را روی سیستم عامل آی او اس فعال کنند.

علاوه بر این، کاربران می‌توانند به قابلیت‌هایی نظیر Find My دسترسی داشته باشند و از آن طریق ابزارها و دستگاه‌های مختلف خود را ردیابی کنند.

اپل احتمالاً تا هفته‌های آینده آی او اس 13 را آماده دانلود نصب روی تمامی دستگاه‌های پشتیبانی شده خواهد کرد. تمامی کاربران آیفون‌های جدید از آیفون 6 اس به بعد می‌توانند این سیستم عامل را روی دستگاه خود نصب کنند. گفتنی است که آیفون‌های قدیمی‌تر نظیر آیفون 6 و آیفون 5 اس امکان دسترسی به دانلود و نصب این سیستم عامل را نخواهند داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location