سبد خرید خالی‌ست.
Screenshot-7

شرکت اپل در جریان کنفرانس امشب خود، در کنار معرفی و رونمایی از نسل جدید تلفن‌های هوشمند آیفون، از ساعت هوشمند جدید خود با عنوان اپل واچ سری 5 رونمایی کرده است.

اپل واچ سری 5 از لحاظ ظاهر بدنه و طراحی تغییرات قابل توجهی نسبت به نسل پیشین خود نداشته است؛ با این حال این محصول مجهز به نمایشگر اولد شده است که در نوع خود اولین محصول تولید شده از طرف اپل با این فناوری به‌حساب میاید. اپل واچ سری 5 اولین ساعت هوشمند شرکت اپل است که دارای نمایشگر اولد بوده و از لحاظ کیفیت تصویر بسیار بهینه‌تر از اپل واچ نسل پیشین بوده است.

اپل واچ سری 5 مجهز به تراشه 64 بیتی S5 بوده که از لحاظ بهینه سازی و سرعت پردازش بسیار بهتر از محصول سال گذشته خود شده است. اپل تلاش کرده تا کیفیت سنسورهای مربوط به ردیابی فاکتورهای سلامتی را بهبود داده است تا از آن طریق کاربران به‌صورت بهینه‌تری بتوانند اطلاعات مربوط به فعالیت‌های بدنی خود را تشخیص و ردیابی کنند.

یکی از تغییرات مهمی که اپل در توسعه و عرضه این محصول نسبت به نسل گذشته ارائه داده است، به امکان مسیر یابی از طریق قطب نما مربوط می‌شود. اپل واچ سری پنج با قیمت 499 دلار و 199 دلار بسته به نوع بدنه آماده عرضه می‌شود. مهم‌ترین قابلیت اپل واچ سری 5 مربوط به روشن بودن همیشگی نمایشگر یا همان قابلیت Always On display مربوط می‌شود.

شرکت اپل باوجود اینکه تغییراتی از لحاظ بدنه در این محصول اعمال نکرده؛ اما این محصول بارنگ‌ها و بندهای جدید آماده عرضه به بازار کرده است که از لحاظ بازدهی و ظاهر به‌طور کامل نسبت به نسل پیشین خود قابل تشخیص هستند. اپل واچ سری 5 قرار است در یک نسخه بسیار خاص مجهز به بدنه تیتانیوم آماده عرضه به بازار شود که جزو نسخه‌های ادیشن این محصول به‌حساب خواهد آمد.

اپل واچ سری 5 احتمالاً به‌صورت هم‌زمان با آیفون‌های جدید آماده عرضه به بازار می‌شود. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location