سبد خرید خالی‌ست.
edeeded

 استیم تصمیم دارد تا در آینده نزدیک در کنار تغییر رابط کاربری و لایبری بازی‌ها، اقدام به توسعه و عرضه الگوریتمی جدید جست و جوی بازی‌های مختلف کند.

توسعه دهندگان استیم در شرکت Valve تلاش دارند تا در از اواسط ماه سپتامبر سال جاری لایبری و رابط کاربری سرویس استیم را تغییر دهند. در این میان، توسعه دهندگان این سرویس تصمیم دارند تا علاوه بر تغییر رابط کاربری و لایبری موسیقی‌ها، اقدام به تغییر قابلیت‌های جست و جو در بازی‌های مختلف کنند. این قابلیت تا پیش از این به صورت آزمایشی برای برخی از کاربران سرویس استیم ارائه شده بود و از اواسط ماه جولای سال جاری میلادی امکان دسترسی به آن را داشتند.

در این میان شرکت Valve تصمیم دارد تا در توسعه و عرضه نسخه جدید این سرویس قابلیت‌های جدیدی را به صورت عمومی و برای تمامی کاربران آماده عرضه کند. بر این اساس کاربران پس از دانلود و نصب آپدیت‌های ماه آینده سرویس استیم در ویندوز و دیگر سیستم عامل‌های پشتیبانی شده از این قابلیت برای جست و جوی بازی‌های مختلف استفاده کنند و بازی‌های مختلف را به صورت بهینه و سریع آماده دانلود و نصب کند.

بهینه سازی جست و جو در بازی‌ها شامل فیلتر سازی بازی‌ها بر اساس دسته بندی و موارد دیگر است که به صورت پیشرفته امکان دسترسی به بازی‌های مختلف را به کاربران ارائه می‌دهد.

گفتنی است که این به روز رسانی قرار است از اواسط ماه سپتامبر آماده عرضه به تمامی کاربران شود و استیم قرار است از طریق این سرویس به صورت ویژه با محصولات رقیب نظیر سرویس پیک گیمز استور و موارد دیگر رقابت کند. استیم یک سرویس با قدمت بسیار طولانی است با این حال این شرکت در طول یکی دو سال گذشته با رقیب های سرسختی مواجه شده است و حالا تصمیم دارد تا با اعمال تغییرات ویژه در سرویس خود تمایل کاربران به دانلود و نصب بازی ها از طریق این سرویس را افزایش دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location