سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 اپل استورهای رسمی در سراسر جهان تصمیم دارند تا کنفرانس رسمی اپل در روز 10 سپتامبر را به صورت زنده برای مراجعین پخش کنند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از برخی اسناد داخلی اپل، تعداد 508 اپل استور رسمی در سراسر جهان قرار است مراسمی ویژه برای استریم زنده رویداد اپل داشته باشند و کنفرانس رسمی این کمپانی را به صورت زنده برای مراجعین پخش کنند. تمامی این اپل استورهای جهان قرار است در ساعت 10 صبح به‌وقت کالیفرنیا، آمریکا اقدام به پخش زنده رویداد اپل در روز دهم سپتامبر کنند.

گفتنی است که این کنفرانس در سراسر جهان تنها به زبان انگلیسی در حال پخش خواهد بود و اپل این مراسم را تنها در کشورهای انگلیسی زبان پخش خواهد. با این حال کاربران فارسی زبان می‌توانند به صورت اینترنتی و از طریق وب سایت اِن آی سی اقدام به تماشای این رویداد به صورت رایگان و به همراه گزارش فارسی کنند.

کاربران انگلیسی زبان همچنین می‌توانند این رویداد ویژه شرکت اپل را از طریق وب سایت رسمی این شرکت و اپلیکیشن‌های ارائه شده توسط اپل در اپ استور به صورت زنده مشاهده کنند.

با وجود این مسئله، اپل استورهای رسمی در کشورهای انگلیسی زبان ممکن است امسال هیچ تلاشی برای پخش زنده کنفرانس نکرده و آن را با کمی تأخیر آماده انتشار و پخش در سالن‌های کنفرانس خود کنند. با این حال مراجعین انگلیسی زبان می‌توانند با پیدا کردن نزدیک‌ترین اپل استور محل زندگی خود اقدام به تماشای محتوای زندهاین رویداد کنند. گفتنی است که این رویداد از طریق سرویس یوتیوب و توییتر نیز به صورت زنده آماده پخش خواهد شد و کاربران می‌توانند از تمامی روش‌های رسمی و پشتیبانی شده این رویداد را تماشا کنند.

همچنین پس از پایان این رویداد، تمامی گزارش‌های مربوط به محصولات معرفی شده در جریان کنفرانس 10 سپتامبر در بخش خبری اِن آی سی قابل مطالعه خواهد بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location