سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 طبق رسم هر ساله، اپل در لوگوی اختصاصی خود برای کنفرانس سپتامبر را به گونه‌ای طراحی می‌کند که حاوی پیامی ویژه باشد. لوگوی مربوط به دعوت‌نامه کنفرانس اپل نشانه‌هایی از اتفاقات رویداده طی این کنفرانس را در دل خود دارد.

اپل از چند روز پیش دعوت‌نامه رسمی مربوط به کنفرانس دهم سپتامبر خود را عرضه کرد که حاوی یک لوگوی رنگارنگ و شیشه‌ای به همراه یک عبارت ساده با عنوان By innovation only در زیر آن نوشته شده است. در این میان وب سایت 9to5mac ادعا کرده که این لوگو می‌تواند نشانه‌ای از نوع محصولات معرفی شده در جریان کنفرانس دهم سپتامبر اپل باشد.

در طول دو سال گذشته، لوگوی اپل نشان داده شده برای کنفرانس سپتامبر اپل نشان دهنده والپیپر آیفون‌های جدید بود که رنگ‌های درونی آن‌ها نشان از والپیپر پیش‌فرض آیفون‌ها بود. اما حالا پیش بینی‌ها حاکی از آن است که لوگوی منتشر شده از اپل در کنفرانس دهم سپتامبر امسال نشان از مسائل دیگری دارد.

لوگوی دعوت‌نامه امسال کنفرانس اپل شامل رنگ‌های بنفش، صورتی، زرد، آبی و سبز است که در پس زمینه‌ای سفید رنگ قرار گرفته است. لوگوی اپل نیز به‌صورت شیشه‌ای در آمده است و حالتی مات دارد. بر این اساس وب سایت‌های مختلف خبرگزاری حاکی از آن است که این رنگ‌ها نشان دهنده نحوه رنگ بندی و تولید مدل‌های جدید تلفن‌های هوشمند آیفون هستند.

اپل سال گذشته آیفون XR را در شش رنگ سفید، مشکی، آبی، قرمز، زرد و نارنجی تولید کرده بود و حالا پیش بینی‌های اولیه حاکی از آن است که رنگ بندی نسل جدید آیفون XR تغییرات ویژه‌ای خواهد داشت. بر این اساس رنگ‌های نشان داده شده در لوگوی دعوت‌نامه اپل احتمالاً به عنوان رنگ بندی اصلی آیفون XR جدید شناخته خواهد شد که پنل پشتی آن‌ها به‌صورت شیشه‌ای مات طراحی می‌شوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location