سبد خرید خالی‌ست.
12

نزدیک به 18 سال پیش بود که شرکت اپل با توسعه و عرضه سرویس آیتونز گامی مهم برای عرضه موسیقی‌های دیجیتالی به صورت قانونی برداشت و حالا گزارش‌ها حاکی از آن است که سهم فروش موسیقی‌های قانونی از طریق سرویس‌های استریم به 80 درصد رسیده است.

بر اساس گزارش جدید وال استریت ژورنال، سرویس‌های استریم موسیقی نظیر اپل موزیک و اسپاتیفای بیش از 80 درصد سهم بازار موسیقی را در اختیار خود گرفته‌اند. بر این اساس، درآمد سرویس‌های استریم موسیقی در طول شش ماه گذشته در کشور آمریکا بیش از 26 درصد گسترش یافته است و بسیاری از استودیوهای ضبط و پخش موسیقی‌ها از همین حالا به ارائه محصولات دیجیتالی خود در این سرویس‌ها علاقه‌مند شده‌اند.

وال استریت ژورنال اعلام کرده که درآمد این استودیوها در طول بازه زمانی یاد شده به 4.3 میلیارد دلار رسیده است که شامل 80 درصد درآمد اصلی تمامی استودیوهای ضبط و پخش موسیقی است.

توسعه سرویس‌های مبتنی بر اشتراک و عرضه اشتراک‌های فری میوم مبتنی بر نمایش تبلیغات به کاربران اصلی‌ترین عامل افزایش درآمد این سرویس‌ها به حساب میاید. سرویس اسپاتیفای علاوه بر فروش اشتراک‌های پریمیوم و پولی، به کاربران بابت پخش رایگان موسیقی‌ها تبلیغات صوتی و تصویری را پخش می‌کند. علاوه بر این، سرویس اپل موزیک نیز با جلب اعتماد کاربران خود توانسته تعداد زیادی از کاربران را خرید اشتراک سرویس خود جلب کند. از طرف دیگر این دو سرویس با پخش اطلاعات آماری مربوط به هر یک از موسیقی‌ها به هنرمندان و استودیوهای پخش موسیقی درآمد زایی می‌کنند.

با وجود تمامی موارد فوق، افزایش تعداد کاربران این دو سرویس عامل اصلی افزایش سطح درآمد استودیوهای پخش موسیقی از طریق سرویس‌های استریم بوده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location