سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 تنها سه روز تا زمان برگزاری کنفرانس 10 سپتامبر باقی مانده است و حالا شایعاتی در مورد آیفون‌های 2020 منتشر شده که بر اساس آن‌ها اپل تصمیم دارد تا در سال آینده طراحی آیفون را به طور کامل تغییر دهد.

بر اساس پیش بینی جدید مینگ چی کو و نقل قولی که وب سایت 9to5mac از آن کرده است، شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال 2020 طراحی آیفون را به طور کامل تغییر دهد. مینگ چی کو تأکید کرده که اپل در طور تلفن‌های هوشمند جدید خود در سال 2020 روی سه فاکتور مهم تمرکز خواهد کرد. این سه فاکتور مهم شامل موارد زیر می‌شود:

  • 1.تغییر طراحی ظاهری آیفون‌ها که از سال 2017 و مشخصاً زمان معرفی آیفون X تا به امروز تغییر چندانی نکرده است
  • 2.پشتیبانی از سیستم ارتباطی نسل پنجم یا همان 5G که تا پیش از این نیز توسط بسیاری از منابع خبری تائید شده بود
  • 3.بهبود قابلیت‌های ارتباطی دوربین درزمینهٔ عکاسی و فیلم برداری

برخی از موارد فوق، نظیر پشتیبانی از 5G، تا پیش از این توسط بسیاری از خبرگزاری‌ها تائید شده بود. شایعات و خبرهای منتشر شده حاکی از آن است که اپل از سال 2017 به دنبال توسعه و عرضه محصولات مبتنی بر نسل پنجم سیستم‌های ارتباطی بوده است و ابزارهای مبتنی بر آن را در مقر اصلی خود در اپل پارک مورد تست قرار داده است.

علاوه بر این، اپل تمرکز زیادی در توسعه و عرضه دوربین‌های توسعه یافته در آیفون‌ها کرده است و به همین دلیل تلاش دارد تا در آینده نزدیک قابلیت‌های مبتنی بر ثبت تصویر و ویدیوها را در آیفون‌های آینده افزایش دهد.

در قدم پایانی شرکت اپل تصمیم دارند تا روند تغییر طراحی آیفون‌ها را تسریع بخشد. طراحی آیفون بین سال‌های 2014 تا 2017 هیچ تغییر محسوسی نکرده بود تا اینکه در سال 2017 با معرفی آیفون X طراحی این تلفن‌های هوشمند تغییرات قابل توجهی کرد. اپل حالا تصمیم دارد تا سرعت تغییر ظاهر تلفن‌های هوشمند خود را افزایش دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location