سبد خرید خالی‌ست.
123

خرید آیفون اپل

گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که شرکت سونی تصمیم دارد تا در کنار پلی استیشن 5 از یک کنسول دیگر نیز رونمایی کند.

بر اساس گزارش SegmentNext شرکت سونی تصمیم دارد تا در آینده نزدیک از دو کنسول جدید رونمایی کند. سونی تصمیم دارد پلی استیشن 5 را به عنوان نسخه بهبود یافته از نسل آینده کنسول‌های خود رونمایی کند و از طرف دیگر یک کنسول دیگر را مبتنی بر سرویس‌های پردازش ابری در آینده نزدیک آماده عرضه کند.

اطلاعات یاد شده نشان دهنده آن است که سونی در روز 29 اوت 2019 یک پتنت جدید را در سازمان ثبت اختراع آمریکا برای یک سیستم جدید در زمینه ارائه بازی‌ها به همراه سیستم پردازش ابری به ثبت رسانده است.

سونی تصمیم دارد تا در آینده نزدیک از این کنسول جدید با قابلیت‌های جدید و بهبود یافته رونمایی کند. این کنسول قرار است به صورت مشخص تبدیل به اولین رقیب مهم ایکس باکس مینی و پروژه اسکارلت در بازار جهانی شود که قرار است از طریق ارتباط با اینترنت و پردازش‌های ابری مبتنی بر سرورهای ابری امکانات ویژه‌ای را در اختیار کاربران قرار دهد.

شرکت سونی همچنین تصمیم دارد تا پلی استیشن 5 را به همراه قدرت پردازشی بیشتر آماده عرضه به بازار کند که از لحاظ توان پردازشی توان بیشتری داشته و امکان اجرای بازی‌ها به صورت آفلاین را نیز دارد.

بر این اساس می‌توان به این نتیجه رسید که نسل نهم کنسول‌های بازی خانگی قرار است به عنوان ابزاری برای اجرای بازی‌های ویدیویی با پشتیبانی از پردازش ابری آماده عرضه به بازار شوند و آینده کنسول‌های بازی مبتنی بر پردازش ابری خواهد بود و شرکت‌های توسعه دهنده این محصولات دیگر تمایلی به افزایش سطح قدرت پردازش نخواهند داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location