سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

اطلاعات اخیر منتشر شده از یک پتنت جدید شرکت اپل حاکی از آن است که بند اپل واچ در آینده نزدیک به صورت خودکار تنظیم خواهد شد.

اطلاعات این پتنت که به تازگی در سازمان ثبت اختراع آمریکا به ثبت رسیده، اولین بار توسط وب سایت Patently Apple منتشر شده است. در این پتنت شرکت اپل توضیحاتی در مورد یک بند اپل واچ ارائه داده است که به صورت خودکار می‌تواند نحوه قرار گرفتن روی مچ دست را تنظیم کند و کاربر دیگر نیازی به تنظیم و محکم کردن آن به صورت دستی نخواهند داشت.

اپل توضیح داده است که این بند ساعت مجهز به یک سنسور است که از نحوه سطح پوست می‌تواند هویت کاربر را تشخیص دهد. بر این اساس این بند ساعت می‌تواند به عنوان یک سیستم احراز هویت نیز شناخته شود که تنها از طریق روش‌های ویژه هویت کاربر را پیدا کرده و اطلاعات داخلی ساعت را نشان می‌دهد. این سیستم از طریق یک سنسور فروسرخ می‌تواند حرارت مچ دست را در زمان ورزش کردن تشخیص دهد و بر اساس آن سطح بند ساعت را در حالتی تنظیم کند که سنسور تشخیص ضربان قلب در بهترین حالت ممکن به کار خود ادامه دهد.

اپل در یک پتنت دیگر که به عنوان ادامه‌ای از این سند آمده، به امکاناتی اشاره کرده که از آن طریق کاربران می‌توانند در حین انجام فعالیت‌های ورزشی، بهترین کارایی برای ردیابی را در اپل واچ تجربه کنند. اپل واچ می‌تواند با استفاده از این بند هوشمند، سنسورها را به صورت دقیق در جایگاه دقیقی قرار دهد که از آن طریق کاربران می‌توانند به صورت بهینه‌تر فعالیت‌های فیزیکی خود را ردیابی کرده و آن‌ها را در اپلیکیشن‌هایی نظیر Health و Activity مشاهده کنند.

گفتنی است که این پتنت‌ها از طرف منابع رسمی تائید شده‌اند، با این حال زمان استفاده از آن‌ها و به کار گیری آن‌ها برای تولید و عرضه محصولات جدید معلوم نیست. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location