سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

گزارش‌ها و اطلاعات اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید آیپد پرو 2020 از دوربین سه لنز تولید استفاده کند.

بر اساس ادعای اخیر منتشر شده در وب سایت The Elec نسخه بعدی آیپد پرو که در سال 2020 آماده معرفی و عرضه به بازار می‌شود، قرار است با دوربین سه لنز آماده عرضه به بازار می‌شود. این وب سایت اعلام کرده که برخی از اطلاعات منتشر شده از مقر اصلی شرکت اپل در آمریکا نشان دهنده آن است که مدیران این کمپانی در حال توسعه و طراحی یک آیپد با دوربین سه گانه هستند. وب سایت یاد شده همچنین اعلام کرده که شرکت Derkwoo Electronics در زمینه طراحی و تولید این محصول با شرکت اپل همکاری می‌کند.

وب سایت Macrumors اعلام کرده که با شرکت Derkwoo Electronics از طریق ایمیل ارتباط برقرار کرده است و این شرکت گزارش The Elec را تکذیب کرده است. با این حال به نظر می‌رسد که شرکت اپل همچنان تصمیم دارد تا در سال 2020 از آیپد پرو نسل 4 خود با دوربین سه گانه رونمایی کند.

این دوربین‌های چندگانه امکان ثبت تصاویر به صورت حرفه‌ای را دارا خواهند بود و کاربران می‌توانند با استفاده از آن‌ها تصاویر ویژه و منحصر به فردتری را به ثبت برسانند. این در حالی است که گزارش‌های دیگر حاکی از آن است که شرکت اپل احتمالاً برای تولید و عرضه این طراحی جدید در دوربین آیپد پرو 2020 با شرکت‌های کره‌ای همکاری می‌کند و تمایلی برای همکاری با شرکت‌های آمریکایی در این زمینه ندارد.

گزارش‌های دیگر همچنین حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک سیستم تشخیص عمق با استفاده از سنسورهای فروسرخ و لیزر را در این محصولات آماده عرضه کند تا کاربران بتوانند از این آیپدها برای اجرای اپلیکیشن‌های مبتنی بر واقعیت افزوده نیز استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location