سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

اسپاتیفای از این پس قابلیتی جدید را به کاربران خود ارائه می‌دهد که از آن طریق می‌توان موسیقی‌های ارائه شده در این سرویس را در استوری‌های فیس بوک پخش کرد.

تا پیش از این اشتراک گذاری موسیقی‌ها و محتوای صوتی در شبکه‌های اجتماعی مختلف نظیر اینستاگرام و فیس بوک با دردسرهای زیادی مواجه شده بود و باعث شده بود تا توسعه دهندگان این شبکه‌های اجتماعی محدودیت‌های ویژه‌ای را برای اشتراک گذاری این موسیقی‌ها برای کاربران ایجاد کنند.

اما حالا بررسی‌های اخیر نشان دهنده آن است که شرکت فیس بوک با همکاری اسپاتیفای اقدام به رفع این محدودیت کرده است. بر این اساس کاربران می‌توانند بدون نقض قانون کپی رایت و بدون گذر از محدودیت‌های قانونی، موسیقی‌های خود را از طریق روش‌های تائید شده در استوری فیس بوک به اشتراک بگذارند.

البته این موسیقی‌ها تنها امکان پخش 15 ثانیه ابتدایی را در فیس بوک دارند و مخاطبین استوری‌های یاد شده باید ادامه موسیقی را در سرویس اسپاتیفای گوش کنند.

این قابلیت باعث می‌شود تا محدودیت‌های ایجاد شده از سال 2017 برای اشتراک گذاری موسیقی‌ها در شبکه‌های اجتماعی از بین برود. تا پیش از این کاربران اینستاگرام از ماه می 2019 امکان دسترسی به قابلیتی مشابه را داشتند که باعث می‌شد تا بدون دور زدن حق کپی رایت و ناشر اصلی موسیقی‌ها، امکان اشتراک گذاری محتوای صوتی و تصویری مختلف را داشته باشند.

این قابلیت در کنار آزاد بودن سرویس اسپاتیفای برای پخش موسیقی‌ها به همه افراد باعث می‌شود تا کاربران بتوانند بدون هر گونه محدودیتی امکان دسترسی به موسیقی‌های مختلف را داشته باشند و بتوانند به صورت سریع و ویژه امکان اشتراک گذاری استوری‌ها با موسیقی‌های مختلف را داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location