سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

بررسی‌های اولیه از آی او اس 13 حاکی از آن است که شرکت اپل در توسعه و عرضه اپل واچ سری 5 تصمیم به ارائه قابلیت ردیابی خواب دارد.

این قابلیت قرار است از طریق اپلیکیشن Health و Sleep در آیفون قابل کنترل در اپل واچ باشد. کاربران با استفاده از قابلیتی با عنوان Time in Bed tracking به کاربران ارائه خواهد شد و کاربران می‌توانند به صورت سریع و بهینه اقدام به ردیابی و آنالیز فعالیت‌های خود در زمان خوابیدن کنند.

اطلاعات یاد شده در وب سایت 9to5mac منتشر شده که نشان دهنده آن است که اپل در توسعه اپل واچ سری 5 ابزارهای لازم برای ردیابی خواب و فعالیت‌های بدن در زمان استراحت را در نظر گرفته است و در آینده نزدیک این قابلیت را به صورت عمومی در اختیار تمامی کاربران این ساعت هوشمند قرار می‌دهد.

وب سایت یاد شده اعلام کرده که در طول بررسی‌های خود به این نتیجه رسیده که ردیابی خواب در اپل واچ سری 5 نیاز به انرژی زیادی است و به همین دلیل باتری این محصولات باید به اندازه مطلوب شارژ شده باشد؛ چرا که در غیر این صورت قابلیت ردیابی فعالیت‌های خواب غیرفعال می‌شود. این قابلیت همچنین باعث افزایش میزان مصرف باتری می‌شود و کاربران ممکن است نیاز به افزایش دفعات شارژ ساعت هوشمند خود داشته باشند. اپل واچ سری 5 احتمالاً پیش از فرا رسیدن زمان خواب اقدام به نمایش یک نوتیفیکیشن به کاربران می‌کند که از آن طریق کاربران از شارژ کردن باتری پیش از خوابیدن آگاهی پیدا خواهند کرد.

علاوه بر این، اپل احتمالاً این قابلیت را با بخش آلارم های بیدار کننده نیز هماهنگ خواهد شد تا کاربران بر اساس یک فرایند کاملاً سازگار امکان شناخت رفتار کاربران در زمان خواب را داشته باشند.

اپل واچ سری 5 به احتمال زیاد قرار است در جریان رویداد دهم سپتامبر شرکت اپل آماده رونمایی و عرضه شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location