سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovere_20190903-083502_1

نتیجه بررسی‌های اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل در توسعه آی او اس 13 ردپایی از پروژه اپل گلس بر جا گذاشته است.

شایعات و اطلاعات مربوط به عینک یا هدست مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده و مجازی اپل مدت‌ها است که توسط تحلیلگران و خبرنگاران منتشر شده است و حالا خبرگزاری دیجی تایمز اعلام کرده که در بررسی‌های خود از کدهای نسخه بتای آی او اس 13 نشانه‌هایی در مورد اپل گلس پیدا کرده است.

در این کدهای داخلی حضور اپلیکیشنی با عنوان STARTester محرز شده که می‌تواند محتوای سیستم عامل را روی یک ابزار که روی سر کاربر قرار می‌گیرد آماده پخش کرد. این اطلاعات نشان می‌دهد که تا پیش از پایان فرایند پشتیبانی آی او اس 13، شرکت اپل از محصولی رونمایی می‌کند که روی سر قرار گرفته و از آن طریق محتوای مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده و واقعیت مجازی را اجرا می‌کند.

در سند README این اپلیکیشن از سیستمی با عنوان StarBoard یاد شده است که می‌تواند محتویات تصویری و صوتی را به صورت واقعیت افزوده و استریو پخش کند. این سند همچنین به ابزاری با اسم رمز Garta اشاره کرده که با استفاده از یک فناوری نامشخص به نام T288 می‌تواند محتوای مختلف را اجرا کند.

علاوه بر این در سند منتشر شده دو نام ARStarBoardViewController و ARStarBoardSceneManager نیز دیده شده است که قطعاً نشان دهنده ابزاری مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده است و می‌تواند به عنوان آنچه امروزه با عنوان اپل گلس شناخته می‌شود به حساب آید. بر این اساس شرکت اپل به احتمال زیاد در طول 12 ماه آینده از محصولی با عنوان اپل گلس رونمایی می‌کند که قابلیت‌های ویژه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

گزارش‌های پیشین نیز حاکی از آن است که اپل گلس از نسخه‌ای خاص از سیستم عامل آی او اس با عنوان rOS پشتیبانی می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location