سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل تا یک هفته دیگر کنفرانس سپتامبر خود را برگزار می‌کند و حالا شایعات و اطلاعات احتمالی زیادی در مورد محصولات معرفی شده در جریان این رویداد منتشر شده است. در این میان، اطلاعاتی احتمالی از بنچ مارک آیفون 12 منتشر شده است.

نتایج تست‌های اخیر گیک بنچ در وب سایت رسمی این ابزار بنچ مارک، نشان دهنده آن است که دستگاهی که با عنوان iPhone12,1 شناخته می‌شود، در روز دوم سپتامبر 2019 توسط ابزارهای تست و بررسی سخت افزاری گیک بنچ مورد بررسی قرار گرفته است.

این اطلاعات نشان دهنده آن است که تست بنچ مارک آیفون 12 در پردازش‌های تک هسته‌ای برابر با 5415 و در تست‌های چند هسته‌ای برابر 11294 است. این محصول دارای 4 گیگابایت رم بوده و فرکانس پردازنده شش هسته‌ای آن 2.66 گیگاهرتز باشد.

اطلاعات یاد شده به احتمال زیاد متعلق به نسل بعدی آیفون XR خواهد بود. با این حال این اطلاعات بیش از اینکه نشان دهنده اطلاعات احتمالی آیفون 12 باشد؛ بیشتر نشان دهنده توانایی های پردازشی تراشه A13 به کار رفته در مورد این محصول است. اپل تصمیم دارد تا آنچه با عنوان 11 یا آیفون 12 مشخص می‌شود را به همراه پردازنده A13 تولید و آماده عرضه کند.

این مسئله نشان می‌دهد که از نظر فرکانس پردازش آیفون‌های جدید بهبودهای قابل توجهی نسبت آیفون‌های معرفی شده 2018 داشته است. علاوه بر این، امتیاز پردازش تک هسته‌ای و چند هسته‌ای در آیفون‌های جدید بهبود یافته است.

گفتنی است که اپل هنوز از این تلفن‌های هوشمند رونمایی نکرده است با این حال در آینده نزدیک و مشخصاً تا یک هفته دیگر این تلفن‌های هوشمند آماده معرفی و عرضه به بازار می‌شوند. با این حال هنوز نام آیفون‌های بعدی به طور دقیق مشخص نیست و باید تا زمان معرفی این محصولات منتظر بود تا نام حقیقی این محصولات فاش شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location