سبد خرید خالی‌ست.
1

 شرکت سونی در کنار آغاز فروش ویژه سپتامبر خود، سه بازی جدید را برای پلی استیشن پلاس به صورت رایگان آماده عرضه کرده است.

این دو بازی قرار است در مدت زمانی مشخص که آماده عرضه شده است و کاربران در مدت یک ماهه می‌توانند با تهیه اکانت پلی استیشن پلاس از این سرویس استفاده کنند. گفتنی است که این سرویس تنها در صورتی ارائه می‌شود که کاربران بتوانند به صورت مستقیم از اکانت پلی استیشن پلاس این بازی‌ها را دریافت کنند.

این بازی‌ها شامل یکی از عناوین بازی‌های بتمن آرکهام و دارک سایدر 3 می‌شود که برای کاربران پلی استیشن پلاس عرضه شده‌اند. گفتنی است که برای دانلود نسخه مادام‌العمر این نسخه‌ها کاربران نیاز به پرداخت هزینه بسیار زیادی دارند با این حال خرید اکانت پلی استیشن پلاس به صورت روزانه و هفتگی می‌تواند برای تست کردن گیم پلی این بازی‌ها و حتی به پایان رساندن بخش آفلاین آن‌ها بسیار مناسب خواهد بود.

این بازی‌ها از جمله مهم‌ترین عناوین عرضه شده برای کامپیوترهای شخصی هستند که با دیدگاه بسیار مثبت تحلیلگران همراه شده است. این دو بازی هر چند که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند، از جمله بازی‌های قدیمی ارائه شده برای پلی استیشن 4 به‌حساب میایند.

بتمن آرکهام نایت در سال 2015 و دارک سایر 3در سال 2018 آماده عرضه شده‌اند که با تحسین بسیاری از گیمرها همراه بوده‌اند. بر این اساس برای امتحان کردن یک بازی جدید یا نوستالژیک کاربران می‌توانند با خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس این بازی‌های جدید را در مدت زمان مشخصی امتحان کنند و آن‌ها را در کنسول خود امتحان کنند. گفتنی است لیست بازی‌های یاد شده به شرح زیر است:

  • 1.Batman: Arkham Knight
  • 2.Darksiders 3

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location