سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل به تازگی طی یک فراخوان جدید اعلام کرده که نمایشگرهای اپل واچ سری 2 و 3 را به دلیل خرابی و شکست لایه بالایی تعویض می‌کند.

اپل اعلام کرده که در برخی از شرایط نادر، اپل واچ‌ها ممکن است از گوشه‌های کناری ترک بخورد که تنها در اپل واچ‌های دارای بدنه آلومینیومی اتفاق می‌افتد. اپل اعلام کرده که این مشکل به صورت مدور تمامی کناره‌های نمایشگر اپل واچ سری 2 و 3 را فرا می‌گیرد و رفته رفته گسترش پیدا می‌کند.

اپل اعلام کرده که این مشکل را در اپل استورهای رسمی برطرف می‌کند و کاربران می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه‌های رسمی و بخش جنیوس بار آن‌ها اقدام به تعویض یا تعمیر ساعت‌های هوشمند خود کنند.

بر این اساس اپل به تمامی اپل واچ‌های سری 2 و 3 با بدنه‌های آلومینیومی خدمات تعمیری و تعویضی را با شرایط ویژه ارائه می‌دهد. گفتنی است که این خدمات تنها در اپل استورهای رسمی ارائه می‌شود و کاربران فروشگاه‌های غیر رسمی امکان ارائه این خدمات به مشتریان را ندارند.

شرکت اپل تا پیش از این نیز خدمات و فراخوان‌های ویژه‌ای را به کاربران اپل واچ‌ها داده بود که در طی آن اگر این دستگاه‌ها با مشکلات فنی مختلفی مواجه شده بودند، می‌توانستند با مراجعه به اپل استورهای رسمی اقدام به تعمیر یا دریافت خدمات تعویض کنند. گفتنی است که اپل برای ارائه این خدمات شرایط پیچیده‌ای را در نظر گرفته است که کاربران باید پیش از مراجعه به اپل استورهای رسمی آن را مطالعه کنند. این سند در وب سایت رسمی شرکت اپل آمده است و می‌تواند به صورت پی دی اف از بخش Support دانلود شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

چیزی ازتون کم میشد لینک اون صفحه اپل رو می ذاشتید

  Attachments
  1. ساسان
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0

0

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Go Back Home