سبد خرید خالی‌ست.
apple-music-chrom-cast

 شرکت اپل در نسخه‌های بتای جدید اپلیکیشن اپل موزیک در سیستم عامل اندروید، امکان پشتیبانی از کروم کست را به کاربران ارائه داده است.

بر این اساس، کاربران دستگاه‌های اندرویدی که از سرویس اپل موزیک استفاده می‌کنند در آینده نزدیک می‌توانند با استفاده از ست تاپ باکس دیجیتالی و دانگل‌های کروم کست اقدام به ارسال محتوای صوتی اپل موزیک به دستگاه‌های دیگر کنند و در سیستم صوتی و تصویری خانگی خود محتوای صوتی ارائه شده در سرویس دیجیتالی اپل موزیک را پخش کنند.

کاربران علاوه بر امکان استفاده از کروم کست برای پخش موسیقی‌های ارائه شده در اپل موزیک، امکان انتقال این محتوای صوتی در اسپیکرهای هوشمند اپل موزیک را نیز دارند.

البته شرکت اپل تنها این قابلیت را به آن دسته از کاربران اپل موزیک که از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند ارائه کرده است و کاربران دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس و آیپد او اس امکان دسترسی به آن‌ها را نخواهند داشت.

این قابلیت توسط برخی از وب سایت‌های خبری فعال در زمینه سیستم عامل اندروید و محصولات تولید شده توسط اپل نظیر اندروید پلیس و اپل اینسایدر تائید شده است و قرار است به زودی این سرویس در اختیار تمامی کاربران قرار بگیرد.

کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند اسپیکرها، سیستم‌های صوتی و تلویزیون‌های خود را با استفاده از کروم کست و گوگل هوم به این سیستم هوشمند مجهز کرده و موسیقی‌های اپل موزیک را در آن‌ها پخش کنند. بر این اساس خرید اکانت اپل موزیک می‌تواند به کاربران دسترسی‌های بیشتری در زمینه پخش هزاران موسیقی مختلف را از طریق اپل موزیک در تمامی دستگاه‌های صوتی مختلف داشته باشند.

این اپلیکیشن قرار است به صورت نهایی آماده عرضه به تمامی کاربران دستگاه‌های اندرویدی شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location