سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

هنوز هیچ اطلاعات رسمی از آیفون 11 و آیفون 11 پرو منتشر نشده است؛ با این حال تعدادی از فروشگاه‌ها در سراسر جهان اقدام به عرضه و فروش قاب آیفون 11 کرده‌اند.

اپل تصمیم دارد تا آیفون جدید را در تاریخ 10 سپتامبر معرفی کند و از روز 20 سپتامبر این محصولات را آماده فروش و عرضه در سراسر اپل استورهای جهان کند. با این حال اطلاعات فاش شده نشان دهنده آن است که تعدادی از فروشگاه‌های مختلف در بسیاری از کشورها و از جمله آن‌ها ایران موجود شده است. با این سؤال اصلی این است که چرا این محصولات پیش از آماده سازی و عرضه آیفون 11 آماده عرضه شده است.

برخی از وب سایت‌های فعال در زمینه انتشار شایعات حوزه فناوری تصاویری مختلف را از ظاهر احتمالی آیفون 11 و آیفون 11 پرو منتشر کرده‌اند. وب سایت اسلش لیکس در این میان بیشترین میزان انتشار تصاویر مربوط به ظاهر احتمالی آیفون‌های جدید را داشته است و به همین دلیل برخی از تولید کنندگان قاب‌های سیلیکونی اقدام به تولید و عرضه این محصولات جانبی در بازار کرده‌اند.

بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که آن قاب‌های جدید تنها برای جلب توجه کاربران تولید شده‌اند و ممکن است به صورت دقیق روی آیفون 11 واقعی قرار نگیرند یا مشکلاتی در نحوه چینش دکمه‌ها و موارد دیگر داشته باشند. با این حال برخی از تولید کنندگان ابزارهای جانبی بر این باور هستند که تولید زودهنگام این محصولات می‌تواند باعث افزایش شهرت نام تجاری آن‌ها در دنیا شود.

قاب آیفون 11 که از همین حالا آماده عرضه به بازار شده‌اند جایگاه ویژه‌ای برای شارژ بی‌سیم و معکوس ایرپاد نسل دوم با آیفون دارند که بر اساس شایعات منتشر شده طراحی و ساخته شده‌اند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location