سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

برخی از شرکت‌های هوایی به تازگی اعلام کرده‌اند که ورود هر مدل جدید از مک بوک پرو به داخل هواپیما ممنوع است.

بر اساس گزارش اخیر خبرگزاری بلومبرگ، برخی از شرکت‌های هوایی نظیر Qantas اعلام کرده‌اند که تمامی مدل‌های 15 اینچی مک بوک پرو نباید وارد بخش بار هواپیما شوند و نباید در حین پرواز روشن باشند. بر این اساس تمامی مک بوک ها باید در بخش مسافر باقی بمانند و کاربران اجازه روشن کردن آن‌ها تا پیش از پایان فرایند پرواز را نخواهند داشت.

از طرف دیگر، شرکت هوایی استرالیایی Virgin اعلام کرده که تمامی مک بوک ها امکان ورود به بخش بار را ندارند و مشتریان باید حتماً آن را در داخل چمدان‌های مخصوص قرار دهند. علاوه بر این، شرکت‌های هوایی سنگاپور و تایلند نیز هشدارهای ویژه‌ای را برای حمل این دستگاه‌ها در وب سایت خود قرار داده‌اند و از کاربران درخواست کرده‌اند تا فعلاً از حمل این دستگاه‌های جدید خودداری کنند.

شرکت اپل از دو هفته پیش اعلام کرده بود که برخی از مدل‌های مک بوک 2015 با سایز 15 اینچ با مشکلات فنی مواجه شده است و کاربران باید دستگاه‌های خود را برای بررسی به اپل استورهای رسمی تحویل دهند. در این میان، برخی از شرکت‌های هوایی در سراسر جهان و به خصوص در اروپا اعلام کرده‌اند که احتمال انفجار باتری لیتیومی به کار رفته در مک بوک ها درمحیط‌های دارای فشار متغیر بسیار بالا است و به همین دلیل از کاربران درخواست کرده‌اند تا از حمل چنین دستگاه‌هایی در صورت توان خودداری کنند. علاوه بر این، برخی دیگر از هواپیمایی‌های کشورهای مختلف اعلام کرده‌اند که کاربران برای حمل مک بوک ها باید محدودیت‌های ویژه را رعایت کنند تا از بروز حادثه در حین پرواز خودداری کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location