سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

بررسی‌های اولیه از کدهای آی او اس 13 نشان دهنده آن است که اپل در توسعه این نسخه از سیستم عامل همراه خود، قابلیتی را توسعه داده که کاربران از طریق Find My IPhone امکان پیدا کردن مکان ابزارهای مختلف را خواهند داشت.

وب سایت Mac Rumors در بررسی‌های خود اعلام کرده که آی او اس 13 امکان تشخیص و اتصال به ابزارهای ردیابی را دارد. این ابزارها می‌توانند در گجت‌های مختلف نظیر کیف پول، دسته کلید و موارد مشابه قرار گیرند تا کاربران بتوانند از طریق بخش Find My iPhone اقدام به ردیابی و مکان یابی ابزارها و اشیا گم شده خود کنند.

این ابزارها می‌توانند به صورت هوشمند و سریع مکان گجت‌های کاربردی و اصلی را از طریق آی او اس 13 به کاربران نشان دهند. بر این اساس، شرکت اپل تلاش کرده تا با توسعه ابزارهای ویژه و منحصر به فردتر در اپلیکیشن Find My iPhone علاوه بر مکان یابی دستگاه‌های اصلی نظیر آیفون، مک بوک، آیمک و آیپد، امکان پیدا کردن ابزارهایی که به تگ‌های جی پی اس متصل شده‌اند را نیز می‌دهد.

کاربران برای دسترسی به این قابلیت کافی است یک تگ جی پی اس به ازای هر یک از ابزارهای کاربردی خود تهیه کنند و آن را به دستگاه‌های خود متصل کنند. این قابلیت قرار است به صورت اختصاصی و برای چند دستگاه ویژه و خاص آماده عرضه شود. بر این اساس شرکت اپل با شرکت‌هایی نظیر Tile در زمینه ارائه امکان ردیابی تگ‌های جی پی اس از طریق بخش Find My iPhone همکاری کرده است تا این قابلیت را به صورت بهبود یافته تر به کاربران ارائه دهد.

کاربران در آینده نزدیک با خرید تگ‌های جی پی اس Tile و دیگر شرکت‌های همکاری کننده با اپل می‌توانند ابزارهای مختلف خود را به صورت سریع و بهینه ردیابی کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location