سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که تصمیم به راه‌اندازی برنامه‌ای ویژه برای ارائه خدمات به تعمیرکاران متفرقه برای تعمیر آیفون دارد.

اپل اعلام کرده که این برنامه قرار است به عنوان بخشی جانبی از برنامه جنیوس در سراسر جهان آماده عرضه شود. تعمیرکاران متفرقه می‌توانند با مراجعه به اپل استورهای رسمی و ثبت نام در آنها، اقدام به گذراندن دوره‌های آموزشی و دریافت مدرک لازم برای تعمیر آیفون کنند.

این برنامه قرار است به صورت آزمایشی در آمریکا راه‌اندازی شود با این حال اپل تصمیم دارد تا آن را به کشورهای دیگر نیز گسترش دهد و تعمیرکاران مختلف بتوانند با دریافت مدرک لازم برای تعمیر قانونی آیفون اقدام به ارائه خدمات مختلف به کاربران به صورت مستقل کنند.

اپل در طول یکی دو سال گذشته تلاش زیادی برای محدود کردن تعمیرکاران غیرمجاز و متفرقه کرده بود تا کاربران همواره به مراجعه به بخش جنیوس بار در اپل استورهای رسمی متمایل شوند. این در حالی است که بسیاری از کاربران و فعالان آزادی استفاده از ابزارهای دیجیتالی اعتراض‌های زیادی را به خاطر این مسئله مطرح کرده بودند.

در این میان، اقدام اخیر شرکت اپل نشان داده که تلاش فعالیت آزادی استفاده از ابزارهای دیجیتالی و کاربران عادی باعث شده تا مدیران شرکت بزرگ کوپرتینو به ارائه خدمات و امکانات جدید برای تعمیر قانونی و بهینه از دستگاه‌هایی نظیر آیفون تمایل پیدا کنند.

در این میان، جف ویلیامز مدیر بخش اجرایی اپل نیز در مورد این مسئله بیانیه‌ای را صادر کرده است و طی آن اعلام کرده که اپل با اعمال این محدودیت‌ها و ارائه خدمات آموزشی تلاش داشته تا به کاربران امکان استفاده بهینه‌تر از دستگاه‌های تولید شده توسط اپل را بدهد.

گفتنی است که این خدمات آموزشی باعث می‌شود تا برخی از مشکلات برای تعمیر تلفن‌های هوشمند آیفون از بین برود و کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر در سراسر جهان امکان تعمیر گوشی‌های هوشمند خود را داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location