سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

گزارش‌های منتشر شده از طرف کاربران کنسول ایکس باکس حاکی از آن است که سرویس ایکس باکس لایو برای بار دوم در هفته گذشته از دسترس خارج شده است.

بر این اساس، کاربران کنسول‌های ایکس باکس در حال حاضر در برخی از کشورهای جهان و به خصوص آمریکای شمالی امکان ارائه خدمات را نداشته‌اند و کاربران نمی‌توانند امکان دانلود و اجرای بازی‌ها از این سرویس را داشته باشند. اوایل هفته گذشته مشخص شده بود که شرکت مایکروسافت مشکلات مربوط به سرورهای ایکس باکس لایو را پذیرفته است و اعلام کرده که کاربران برای مدت زمانی مشخص برای دسترسی به بازی‌های این سرویس منتظر باقی بمانند.

در گزارش‌های هفته گذشته، مشخص شده بود که کاربران علاوه بر عدم امکان اجرای بازی‌های آنلاین از طریق اکانت گلد ایکس باکس لایو امکان خرید و دانلود بازی‌ها را نیز نخواهند داشت. این در حالی است که مایکروسافت از طریق یک توییت در حساب رسمی خود در توییتر اعلام کرد که مشکل یاد شده برطرف شده است و کاربران می‌توانند برای بار دیگر از این سرویس استفاده کنند.

با این حال پس از انتشار این خبر در روز پنجشنبه، حالا مشخص شده است که شرکت مایکروسافت همچنان با مشکلات مربوط به سرویس‌های نرم افزار و آنلاین خود مواجه شده است و کاربران نمی‌توانند از این سرویس برای اجرای بازی‌های مختلف و نرم افزارهای گوناگون استفاده کنند. مایکروسافت اعلام کرده که بسیاری از اپلیکیشن‌ها نظیر آمازون پرایم، اسپاتیفای و برخی از بازی‌ها نظیر اپکس لجندز، پابجی و فورتنایت با این مشکل مشابه مواجه شده‌اند و به همین دلیل کاربران ایکس باکس لایو با نارضایتی‌های بسیار زیادی مواجه شده‌اند.

مایکروسافت همچنان این خرابی‌های ایجاد شده را تائید کرده است و در تلاش است تا در آینده نزدیک این مشکلات را برطرف کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location