سبد خرید خالی‌ست.
h_20190831-113500_1

شرکت نایکی به تازگی از کفش‌های کتانی هوشمند جدید خود رونمایی کرده است که امکان بستن بندهای کفش را از طریق سیری دارد.

این کفش‌های کتانی که همراه با قابلیت FitAdapt تولید شده‌اند، از طریق سیری در آیفون یا اپل واچ امکان تنظیم بند کفش را دارند. این قابلیت جدید که به صورت اختصاصی برای کفش‌های کتانی نایکی آماده عرضه شده است به کاربران این امکان را می‌دهد تا از طریق ابزارهای هوشمند سازی مختلف، اقدام به آزاد کردن یا تنگ کردن بندهای کفش خود کنند.

کاربران برای دسترسی به این قابلیت می‌توانند دستورهای صوتی را با فراخوانی سیری به آیفون بدهند یا با استفاده از اپل واچ و وارد شدن به اپلیکیشن اختصاصی نایکی اقدام به کنترل سطح بسته شدن کفش‌های کتانی کنند. نایکی اعلام کرده که این قابلیت را از طریق میان برهای سیری که از آی او اس 12 به بعد در اختیار کاربران قرار گرفته است آماده توسعه عرضه کرده است. کاربران با استفاده از عبارت‌هایی نظیر Hey Siri, release my shoes می‌توانند اقدام به تنظیم بند کفش‌های خود کنند. 

گفتنی است که خط تولید کفش‌های کتانی Huarache نایکی از سال 1991 آماده عرضه به بازار شد با این حال این شرکت به تازگی نسخه جدید و هوشمند این کفش‌ها را با قابلیت کنترل از طریق تلفن‌های هوشمند به کاربران داده است. نایکی همچنین اعلام کرده که این کفش‌های کتانی از تاریخ 13 سپتامبر 2019 میلادی آماده عرضه به بازار خواهند شد و در فروشگاه‌های رسمی نایکی آماده فروش هستند.

علاوه بر این، نایکی احتمالاً به کاربران اپل واچ‌های نایکی پلاس قابلیت‌های ویژه و منحصر به فردتری را ارائه می‌دهد و به همین دلیل استفاده از این کفش‌های کتانی همراه با اپل واچ نایکی پلاس می‌تواند یکی از بهترین تجربه‌های کاربری را به علاقه‌مندان به ابزارهای هوشمند ورزشی ارائه دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location