سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 گزارش‌های اخیر منتشر شده حاکی از آن است که قیمت برخی از محصولات شرکت اپل نظیر هوم پاد، ایرپاد و اپل واچ از فردا 15 درصد افزایش پیدا می‌کند.

بر اساس گزارش خبرگزاری بلومبرگ، قانون تصویب شده از طرف دولت آمریکا برای افزایش تعرفه مالیاتی فردا اجرایی می‌شود و این مسئله باعث افزایش قابل توجه این محصولات در کشور آمریکا خواهد شد. طبق این قانون جدید، تمامی محصولات تولید شده در چین برای فروش در خاک آمریکا، مالیات بیشتری در نظر گرفته شده که باعث می‌شود تا هزینه مالیات و گمرک این محصولات در آمریکا تا 15 درصد نسبت به گذشته افزایش پیدا کند.

بر این اساس کاربران آمریکایی و دیگر کاربرانی که تمایل به خرید پارت نامبر آمریکا محصولات اپل را دارند در آینده نزدیک باید هزینه بیشتری را پرداخت کنند.

افزایش تعرفه‌های مالیاتی در حالی اجرایی شده است که تیم کوک، مدیر عامل اجرایی شرکت اپل بارها بابت این موضوع با رئیس جمهور آمریکا رایزنی و صحبت کرده بود و تلاش داشت تا نظر دولت آمریکا را نسبت به انجام چنین کاری تغییر دهد. با این حال گزارش‌های اخیر نشان دهنده آن است که از فردا، ضرب العجل ماه آگوست 2019 به پایان می‌رسد و دولت آمریکا بابت فروش محصولاتی نظیر هوم پاد، ایرپاد و اپل واچ مالیات بیشتری را دریافت می‌کند.

گفتنی است که دولت آمریکا مهلت مشخصی را در نظر گرفته است تا تمامی کسب و کارهای آمریکایی از کشور چین خارج شوند. بر این اساس پس از پایان مهلت دوم که تا دسامبر 2019 در نظر گرفته شده، تعرفه مالیاتی برای ورود محصولات تولید شده در چین به کشور آمریکا تا بیست و پنج درصد افزایش خواهد یافت و کاربران هزینه بسیار بیشتری را برای خرید محصولات پرداخت خواهند کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location