سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از حواشی پیش از برگزاری کنفرانس دهم سپتامبر اپل، این شرکت تصمیم دارد تا در روز بیست و دوم شهریور فرایند پیش فروش آیفون 11 را آغاز کند.

کمتر از چهل و هشت ساعت از زمان انتشار دعوت‌نامه رسمی اپل برای کنفرانس نوزدهم شهریور می‌گذرد و حالا بررسی‌های منتشر شده نشان داده که اپل در روز 13 سپتامبر فرایند پیش فروش آیفون 11 را آغاز می‌کند و یک هفته پس از آن فرایند فروش و عرضه جهانی این محصول را در تاریخ بیستم سپتامبر آغاز می‌کند.

این اطلاعات توسط یکی از منابع آگاه فعال در شرکت اپل به وب سایت‌های خبری مهم نظیر Mac Rumors و 9to5mac رسیده است که نشان می‌دهد شرکت اپل سرعت عرضه محصولات جدید خود را در سال جاری بیشتر کرده است. اپل تا پیش از این زمان بیشتری را برای آماده سازی، پیش فروش و عرضه محصولات جدید خود در نظر می‌گرفت. برای مثال بسیاری از تلفن‌های هوشمند این شرکت بین سه هفته تا یک ماه پس از معرفی آماده عرضه به بازار می‌شدند که حالا قرار است در جریان سال جاری میلادی این فرایند کاهش پیدا کند.

اپل در اولین جمعه پس از برگزاری کنفرانس خود فرایند پیش فروش آیفون 11 را آغاز می‌کند و در جمعه هفته بعدی اقدام به فروش جهانی این محصول از طریق فروشگاه‌های رسمی خواهد کرد. با توجه به این موضوع می‌توان به این نتیجه رسید که فرایند تولید و بسته بندی آیفون 11 امروز که 11 روز تا برگزاری کنفرانس باقی مانده به پایان رسیده و اپل خود و فروشگاه‌های رسمی را برای فروش عمومی این محصول آماده کرده است.

بر این اساس شرکت اپل تصمیم دارد تا به‌زودی عرضه تلفن‌های هوشمند خود را آغاز کند و هیچ زمان تلف شده‌ای را برای کاربران و طرفداران محصولات خود باقی نگذارد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location