سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت مایکروسافت از چند ساعت پیش اعلام کرده که مشکلات مربوط به عدم باز شدن برخی از بازی‌ها و اپلیکیشن‌های آنلاین در ایکس باکس لایو برطرف شده است و از این پس کاربران می‌توانند به صورت بهینه و بدون مشکل از نرم افزارهای ایکس باکس لایو استفاده کنند.

اپلیکیشن‌هایی نظیر اسپاتیفای، آمازون پرایم ویدیو و موارد دیگر به همراه برخی از بازی‌های آنلاین در طول یکی دو روز گذشته با مشکلات زیادی مواجه شده بودند و به همین دلیل کاربران امکان دسترسی به آن‌ها را نداشتند. کاربرانی که اکانت گلد ایکس باکس لایو را خریداری کرده بودند نیز به خاطر همین مشکلات سرور ایکس باکس لایو نمی‌توانستند بازی‌هایی نظیر فورتنایت و دستینی 2 را اجرا کنند که باعث نارضایتی‌های بسیار زیادی شده بود.

مایکروسافت اعلام کرده که این مشکل نتیجه‌ای از اختلالات ایجاد شده در سرورهای ایکس باکس لایو بوده است و در ساعت 5 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا به طور کامل برطرف شده است. این اختلالات بیشتر برای کاربران آمریکایی و تمامی افرادی که از کنسول‌های ایکس باکس وان با ریجن و آی پی آمریکا استفاده می‌کردند ایجاد شده بود.

بر این اساس کاربران ایرانی که از اکانت های دلاری ایکس باکس لایو استفاده می‌کردند از این پس با مشکلات ویژه‌ای مواجه شده بودند که حالا این مشکلات به طور کامل برطرف شده‌اند و کاربران می‌توانند بدون مشکلات پیشین از دستگاه‌های خود استفاده کنند. مایکروسافت از طریق یک توییت در حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر این مسئله را تائید کرده است و اعلام کرده است که سرورهای ایکس باکس لایو از همین حالا بدون مشکل امکان ارائه خدمت به کاربران را دارند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location