سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 استیو وزنیاک به عنوان یکی از مؤسسان اصلی شرکت اپل به تازگی دیدگاهی بسیار منفی را نسبت به این شرکت مطرح کرده است و اعلام کرده که اپل باید چند سال پیش از هم متلاشی می‌شد.

وزنیاک در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ اعلام کرده که اپل مدت‌ها پیش باید از هم متلاشی می‌شد. او اعلام کرده که شرکت اپل باید همانند شرکت‌هایی نظیر HP باید به صورت کاملاً مستقل و خارج از کمک سرمایه گذاران متعدد به فعالیت‌های خود ادامه می‌داد. این در حالی است که اپل تنها به‌واسطه سرمایه گذارانی بزرگ توانسته تا به امروز دوام بیاورد.

وزنیاک تا پیش از این بارها اعلام کرده بود که HP به هیچ وجه یک شرکت موفق درزمینهٔ تولید کامپیوترهای شخصی نبود و حتی در یکی از مصاحبه‌های خود بدون اشاره به محصولاتی نظیر پرینتر اعلام کرده بود که این شرکت بهتر است همان محصولات جانبی خود را تولید کند.

با این حال وزنیاک در مصاحبه اخیر خود اقدام به تحسین اچ پی در مقابل اپل کرده است. او اعلام کرده که کارکنان در اچ پی می‌توانند به صورت آزادانه کار کنند. مهندس‌های این شرکت حتی می‌توانند نیمه شب‌ها به سر کار بیایند و ایده‌های خود را مورد تست و بررسی قرار دهند. او اعلام کرده که این قوانین جالب اچ پی را در سال 2011 از نزدیک دیده است و به همین خاطر این شرکت را تحسین می‌کند.

در عین حال وزنیاک ادعا کرده که فعالیت شرکت اپل درزمینهٔ ایجاد سلسله مراتب سفت و سخت‌گیرانه باعث شده تا آزادی عمل از کارکنان این شرکت گرفته شود و تنها افرادی خاص که در مقام‌های بالاتر این شرکت قرار دارند بتوانند به صورت ویژه امکان ساخت و ایده پردازی در محصولات را خواهند داشت.

گفتنی است که وزنیاک با وجود اینکه مؤسس شرکت اپل به حساب میاید؛ اما امروزه در این کمپانی قدرت و نفوذی ندارد و صرفاً به عنوان یکی از سرمایه داران جزئی شناخته می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location