سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل از روز گذشته فرایند عرضه آپدیت بتای آی او اس 13.1 را برای توسعه دهندگان آماده عرضه کرده بود و حالا این نسخه در اختیار تمامی کاربران قرار گرفته است.

بتای آی او اس 13.1 از همین حالا برای تمامی کاربران آماده عرضه شده است و می‌توان با عضویت در برنامه تست کنندگان سیستم عامل‌های اپل این نسخه را برای دستگاه‌های مختلف دانلود و نصب کرد. گفتنی است که این نسخه با تغییرات بسیار زیادی همراه است و نسبت به آی او اس 13 قابلیت‌های بیشتری را در خود جای داده است.

این نسخه بتا از آی او اس 13.1 در حالی منتشر شده است که اپل هنوز به نسخه نهایی و عمومی آی او اس 13 را در اختیار کاربران عادی قرار نداده است. در حقیقت عرضه این نسخه یکی از بزرگ‌ترین سنت شکنی‌های شرکت اپل به حساب میاید. اپل معمولاً نسخه بتای آی او اس 13 را پس از آغاز فرایند عرضه نسخه عمومی قبلی آماده عرضه می‌کند؛ با این حال، اپل تصمیم گرفته تا دو نسخه از سیستم عامل آی او اس 13 را در مرحله بتا و به صورت هم‌زمان آماده تست قرار دهد.

بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که شرکت اپل با آغاز عرضه بتای آی او اس 13.1 نشان داده که این نسخه به‌زودی و تنها پس از مدت زمانی کوتاه از زمان عرضه عمومی و نهایی آی او اس 13 در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و قابلیت‌های جدید آن برای استفاده روزمره کاربران آماده ارائه خواهد شد.

گفتنی است که در این نسخه قابلیت‌هایی نظیر پیش بینی زمان رسیدن به مقصد در اپلیکیشن اپل مپس، طراحی جدید اپلیکیشن هوشمند سازی خانه و کنترل ابزارهای خودکارسازی و موارد دیگر در اختیار کاربران قرار گرفته است.

اپل تصمیم دارد تا از هفته دوم سپتامبر سال جاری میلادی فرایند عرضه نسخه جدید آی او اس 13 و آیپد او اس را آغاز کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location