سبد خرید خالی‌ست.
1

 شرکت اپل از چند ساعت پیش نسخه جدید سیستم عامل آی او اس 12.4.1 را به همراه به روز رسانی دیگر سیستم‌عامل‌های خود را آماده عرضه کرده است. 

در آپدیت جزئی شب گذشته، تی وی او اس 12.4.1، واچ او اس 5.3.1 و مک او اس موهاوای 10.14.6 آماده عرضه به صورت عمومی شده‌اند و کاربران تمامی دستگاه‌های اپل می‌توانند این نسخه‌های جدید را برای بهبود روند کاربری دانلود و نصب کنند.

این به روز رسانی‌های جدید شامل رفع باگ‌ها و مشکلات نرم افزاری پیشین است. اپل اعلام کرده که کاربران پس از نصب این نسخه‌های جدید می‌توانند باگ‌ها و مشکلات مربوط به بازدهی دستگاه‌های خود را برطرف کنند و به صورت پیشرفته‌تر از دستگاه‌های خود استفاده کنند.

لیست تغییرات اعمال شده در مک او اس موهاوای شامل رفع مشکلات خاموش شدن ناگهانی کامپیوترهای مک در حین اسلیپ بودن و رفع مشکل کاهش بازدهی در حین کار با فایل‌ها با حجم بزرگ و بهبود روند کاربری استفاده از نرم افزارهای دفتری اپل شامل Pages، Keynote، Numbers، iMovie و GarageBand می‌شود.

کاربران از همین حالا می‌توانند در هر یک از دستگاه‌های خود با مراجعه به بخش Software Update اقدام به دانلود و نصب نسخه جدید به روز رسانی جدید خود کنند. گفتنی است که این به روز رسانی‌ها به احتمال زیاد آخرین آپدیت ارائه شده از آی او اس 12، مک او اس موهاوای، واچ او اس 5 و تی وی او اس 12 خواهد بود و پس از آن شرکت اپل خود را آماده عرضه نسخه‌های کاملاً جدید این سیستم عامل‌ها به صورت عمومی می‌کند. اپل در تلاش است تا در روزهای ابتدایی پاییز این محصولات را به صورت عمومی در اختیار تمامی کاربران دستگاه‌های خود در سراسر جهان کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location