سبد خرید خالی‌ست.
124

شرکت Valve تصمیم دارد تا به دلیل محدودیت‌های قانونی اعمال شده در کشور چین، نسخه ارائه شده از سرویس استیم را به طور کامل از سرویس جهانی مستقل کند.

این شرکت اعلام کرده که به دلیل مشکلات مربوط به فیلترینگ و ایجاد محدودیت‌های خاص در میان کاربران، دیگر تمایلی به ادامه ارائه خدمات کامل به کاربران چینی استیم ندارند. این مسئله باعث می‌شود تا کاربران برای دسترسی به این سرویس در چین به طور کامل تحت نظارت دولت کشور چین باشند و دیگر نتوانند تمامی محتویات بازی‌های ارائه شده در این سرویس را در دستگاه‌های خود اجرا کند.

بر این اساس، استیم قرار است با همکاری برخی از شرکت‌های نیمه دولتی چین خدمات ویژه‌ای را به کاربران ارائه دهد که تفاوت زیادی با نحوه خدمات دهی به کاربران دیگر کشورها دارد. استیم همچنین دیگر امکان اجرای بازی‌های آنلاین به صورت بین‌المللی را به چینی‌ها نمی‌دهد و کاربران این کشور تنها امکان دسترسی به بازی‌های آنلاین داخل این کشور را دارند و دیگر امکان اجرای تورنمنت‌های جهانی را نخواهند داشت.

استیم به احتمال زیاد برای ارائه خدمات خود در چین با شرکت تنسنت همکاری می‌کند با این حال این کمپانی هنوز هیچ اطلاعاتی از طریق منابع رسمی خود برای تائید این مسئله ارائه نداده است و هنوز مشخص نشده که شرکت Valve برای ارائه خدمات خود با چه شرکتی همکاری می‌کند. گفتنی است که استیم برای ارائه بازی پابجی موبایل تا پیش از این تجربه همکاری با تنسنت را داشته است و حالا به احتمال زیاد تصمیم دارد تا این همکاری را گسترش دهد تا بازار بزرگ و پر جمعیت چین را برای عرضه محتوای دیجیتالی از دست ندهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location