سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 سال 2016 بود که شرکت اپل از یکم کتاب ویژه با عنوان Designed by Apple in California رونمایی کرد که در آن تصاویری از نحوه طراحی محصولات خود را در طول 40 سال فعالیت کاری به تصویر کشیده بود. این کتاب پس از 3 سال از زمان چاپ و عرضه دیگر در اپل استورهای رسمی به فروش نمی‌رسد.

اپل این کتاب را به عنوان یک ابزار الهام بخش به طرفداران خود و افراد فعال در حوزه طراحی صنعتی آماده عرضه کرده بود که نزدیک به 300 دلار قیمت داشت و تنها از طریق برخی از اپل استورهای رسمی در آمریکا به فروش می‌رسید. این کتاب یکی از مهم‌ترین مواردی بود که قدرت طراحی صنعتی جانی آیو را به تصویر می‌کشید.

جانی آیو یکی از ایده پردازان ساخت کتاب Designed by Apple in California بود و حالا با جدا شدن او از شرکت اپل، این کتاب نیز دیگر در اپل استورهای رسمی به فروش نمی‌رسد. جانی آیو در چاپ این کتاب تلاش کرد تا روند طراحی بسیاری از محصولات اپل را که توسط خودش طراحی و ساخته شده بود را در این کتاب به چاپ رسانده بود.

این کتاب شامل 450 تصویر از محصولات مختلف تولید شده توسط اپل بود که نحوه طراحی آن‌ها در طول بیست سال گذشته را نشان می‌داد. اپل این محصول را دیگر به صورت رسمی و از طریق فروشگاه‌های فیزیکی خود به فروش نمی‌رساند که این مسئله نشان دهنده آن است که کسانی که تمایل به خرید این محصول دارند تنها می‌توانند آن را از طریق کلکسیونرها و افراد خاص تهیه کنند.

گفتنی است که این کتاب جزو محصولات اصلی اپل نبوده و به همین دلیل نیز اپل پس از مدتی مشخص فرایند تولید و عرضه آن را متوقف کرده است تا ارزش آن را برای طرف داران و کلکسیونرها افزایش دهد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location