سبد خرید خالی‌ست.
2323mbnail

گزارش‌ها و شایعات منتشر شده در طول هفته‌های گذشته حاکی از آن است که شرکت اپل در تولید اپل واچ سری 5 هیچ تغییراتی در ظاهر یا قابلیت‌های آن ایجاد نمی‌کند.

وب سایت CNet به تازگی طی گزارشی اعلام کرده که اپل در تولید اپل واچ سری 5 بیشتر روی تولید این محصول با نمایشگر اولد متمرکز خواهد شد و هیچ قابلیتی از لحاظ سلامتی و کاربری ارائه نخواهد داد. اپل واچ سری 5 صرفاً با همان قابلیت‌های سخت افزاری و نرم افزاری اپل واچ سری 4 که در سال 2018 آماده عرضه به بازار شد، معرفی می‌شود.

اپل امسال به جای اضافه کردن قابلیت‌های جدید، تلاش دارد تا با بهبود کیفیت و روند کاربری این ساعت‌های هوشمند، روندی متفاوت را برای فروش و بازاریابی این محصول در نظر بگیرد.

با وجود این مسئله باید توجه داشت که شرکت اپل در توسعه و عرضه اپل واچ سری 5 قطعاً تفاوت‌های ظاهری خاصی را ایجاد می‌کند تا کاربران اپل واچ سری 5 از نسخه قبلی قابل شناسایی باشند. با این حال ابعاد و موارد دیگر ظاهری این محصول تغییر ویژه‌ای نخواهد کرد.

گفتنی است که اپل به احتمال زیادی در روز دهم سپتامبر 2019 معادل با روز نوزدهم شهریور 1398 کنفرانس جدید خود را در اپل پارک برگزار می‌کند و در آن از محصولاتی نظیر آیفون 11 و آیفون پرو به همراه اپل واچ سری 5 رونمایی خواهد کرد. البته اپل هنوز از طریق منابع رسمی برگزاری این کنفرانس و تاریخ و مکان آن را منتشر نکرده است و هیچ دعوت‌نامه‌ای را برای افراد و خبرگزاری‌ها ارسال نکرده است.

با وجود تمامی این مسائل اطلاعات بسیاری از محصولات جدید اپل از همین حالا فاش شده است و می‌توان تمامی بخش‌های این رویداد را از همین حالا پیش بینی کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location