سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت کاویر که در سال‌های گذشته به عنوان یکی از مهم‌ترین فروشندگان محصولات سفارشی و شخصی سازی شده شناخته شده است؛ حالا پیش از برگزاری کنفرانس سپتامبر اپل اقدام به رونمایی از آیفون 11 سفارشی خود کرده است.

کاویر از همین حالا تصاویری از محصولی با عنوان آیفون 11 را به همراه یک فایل ویدیویی در وب سایت خود منتشر کرده است و در آن ظاهرهایی متفاوت از این محصول را به تصویر کشیده است. این محصولات شامل آیفون 11 با ظاهر آپولو 11 باقیمت 4830 دلار، آیفون 11 با ظاهر شخصی سازی شده طلایی Universe Diamond باقیمت 502090 دلار، ظاهر Universe باقیمت 7760 دلار، آیفون Singularity باقیمت 6080 دلار، آیفون سایوز باقیمت 5620 و اکسپلورر باقیمت 5010 دلار آماده عرضه شده است.

ظاهر این تلفن‌های هوشمند جدید در حالی منتشر شده که شرکت اپل هنوز به طور رسمی محصول جدید خود را آماده انتشار و عرضه به بازار نکرده است و نزدیک به پانزده روز تا زمان برگزاری این رویداد جدید از شرکت اپل باقی مانده است.

تمامی این آیفون‌های جدید به صورت پیش فروش در وب سایت کاویر قرار گرفته است و جالب اینجا است که پیش فروش گران قیمت‌ترین نسخه آن‌ها که باقیمت 502090 دلار آماده عرضه شده از همین حالا تمام شده است.

انتشار این تصاویر از طرف کاویر می‌تواند نشانه‌ای از تائید ظاهر احتمالی آیفون 11 در سال 2019 باشد. بر این اساس می‌توان پیش بینی کرد که پنل پشتی این تلفن هوشمند قرار است با همان ظاهر پیش بینی شده و با دوربین سه لنزه قرار گرفته در یک قالب مربعی آماده عرضه شود.

کاویر یکی از معتبرترین شرکت‌های فعال درزمینهٔ تولید محصولات سفارشی است و انتشار این محصولات با ظاهر احتمالی جدید نشان از قوی بودن شایعات پیشین در مورد ظاهر آیفون دارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location