سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت انویدیا تصمیم دارد تا در آینده نزدیک یک سرویس دیجیتالی مبتنی بر پردازش ابری را با برند و نام تجاری جی فورس برای تلفن‌های هوشمند آماده عرضه کند.

انویدیا تصمیم دارد تا به منظور رقابت با پروژه ایکس کلاود مایکروسافت یک سرویس دیجیتالی با قابلیت اتصال به سرورهای مبتنی بر پردازش ابری را برای کاربران تلفن‌های هوشمند آماده عرضه کند. سرویس پردازش ابری جی فورس شرکت انویدیا قرار است به صورت آزمایشی در ابتدا برای تلفن‌های هوشمند اندرویدی آماده عرضه به بازار شود و پس از انجام تست‌های مختلف برای دستگاه‌های همراه مبتنی بر سیستم عامل آی او اس نیز عرضه شود.

انویدیا همچنین اعلام کرده که این سرویس مبتنی بر پردازش ابری قرار است در آینده نزدیک برای کامپیوترهای مبتنی بر پردازنده AMD نیز آماده عرضه شوند و پس از آن امکانات ویژه‌ای را به دستگاه‌های هوشمند دارای سخت افزار و قدرت پردازشی ضعیف‌تر ارائه دهد.

مایکروسافت و انویدیا به عنوان دو فعال مهم در زمینه توسعه ابزارهای اجرا کننده بازی‌های ویدیویی و آنلاین تصمیم دارند تا با توسعه و عرضه محصولات جدید خود به همراه قدرت پردازش ابری و سرورهای قدرتمند، امکاناتی ویژه را به کاربران ارائه دهند. سیاست این دو کمپانی بر این اساس است که کاربران در آینده نزدیک بدون نیاز به خرید دستگاه‌های قدرتمند با قدرت پردازشی بالا بتوانند از بازی‌های کامپیوتری با کیفیت قابل قبول استفاده کنند.

این مسئله تا جایی جدی شده است که بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که آینده صنعت بازی‌های کامپیوتری قرار است مبتنی بر پردازش ابری بوده و درآمد شرکت‌های فعال در این حوزه از فروش کنسول‌ها و سخت افزارهای قوی به سمت فروش سرویس‌های دیجیتالی به صورت مدت دار متمایل خواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location