سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

گزارش اخیر خبرگزاری بلومبرگ حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در توسعه و عرضه آیفون 11 امکان دارد تا امکان شارژ معکوس برای پر کردن باتری ایرپاد را آماده تعبیه و عرضه کند.

بر اساس این گزارش، اپل تصمیم دارد تا تغییرات ویژه‌ای را در کویل‌های پشتی آیفون 11 اعمال کند که از آن طریق کاربرانی که ایرپاد نسل دوم با قابلیت شارژ بی‌سیم دارند، بتوانند ایرپادها را به صورت بی‌سیم شارژ کنند. اپل تصمیم دارد تا با ارائه این قابلیت، امکانات ویژه‌ای را به کاربران ارائه دهد تا از آن طریق دیگر نیازی به شارژ جداگانه ایرپادهای بی‌سیم نداشته باشند.

ایرپادهای بی‌سیم می‌توانند با قرار گرفتن در کیس خود و گذاشتن آن روی پنل پشتی آیفون شارژ شوند. از طرف دیگر، اپل تلاش دارد تا ظرفیت باتری آیفون 11 را افزایش دهد تا از آن طریق کاربران بتوانند بدون نیاز به شارژر جداگانه و به صورت بی‌سیم این هندزفری‌های خود را شارژ کنند.

تا پیش از این گزارش‌هایی در مورد تلاش شرکت اپل برای افزایش ظرفیت باتری آیفون 11 و آیفون پرو منتشر شده بود و حالا مشخص شده که این باتری قرار است به عنوان یک پاور بانک یا ابزار جانبی برای شارژ معکوس برخی دیگر از محصولات مورد استفاده قرار گیرد. بر این اساس کاربران در زمان شارژ بودن آیفون دیگر نیازی به استفاده از دو پاور بانک یا شارژ برای پر کردن باتری آیفون و ایرپاد به صورت هم‌زمان نداشته باشند و بتوانند در حین حرکت و بدون نیاز به مواجه شدن با چالش‌های ویژه اقدام به شارژ ایرپادهای خود به صورت ویژه و سریع کنند. در صورت ارائه این قابلیت از طرف اپل، پیش بینی می‌شود که میزان فروش ایرپادهای نسل دو با قابلیت شارژ بیسیم در بازار جهانی افزایش یابد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location