سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 گزارش‌های اخیر بلومبرگ در مورد محصولات جدید شرکت اپل نشان دهنده آن است که سیستم احراز هویت فیس آیدی در آیفون 11 قرار است با دقت بیشتری کار کند.

بلومبرگ در گزارش طولانی اخیر خود اعلام کرده که شرکت اپل تصمیم دارد تا از سخت افزارها و سنسورهای دارای قابلیت تشخیص چهره از زوایای مختلف خواهد بود و می‌تواند از هر جایی صورت کاربر خود را تشخیص دهد. اپل تصمیم دارد تا دوربین ترودپت آیفون 11 را مجهز به سنسورهای واید انگل یا زاویه باز کند تا از آن طریق کاربران بتوانند به صورت هوشمندانه‌تر قفل دستگاه را باز کند.

استفاده از سنسورهای زاویه باز باعث می‌شود تا کاربر به محض نگاه کردن به نمایشگر آیفون از هر زاویه‌ای، فیس آیدی تعبیه شده در آیفون 11 بتواند قفل دستگاه را باز کند و دیگر نیازی به قرار دادن دستگاه در روبری چهره خود نداشته باشد. این مسئله باعث می‌شود تا فیس آیدی به صورت هوشمندانه و دقیق‌تر بتواند فرایند کاری خود را انجام دهد و دیگر کاربران با چالش‌های مربوط به عدم تشخیص چهره توسط فیس آیدی به خاطر عدم تناسب زاویه دستگاه مواجه نباشند.

شرکت اپل تصمیم دارد تا این سیستم هوشمند به همراه سنسورهای کاربردی را برای اولین بار در آیفون 11 آماده عرضه کند. با این حال این کمپانی تصمیم دارد تا در آینده نزدیک از ابزارهای جدید فیس آیدی در دستگاه‌های جدید خود نظیر آیپدها و احتمالاً کامپیوترهای مک نیز استفاده کند.

گفتنی است که اپل تا سه هفته آینده کنفرانس جدید خود را برگزار می‌کند و طی آن از آیفون‌های جدید خود، شامل آیفون 11 و آیفون پرو به همراه اپل واچ سری 5 رونمایی کند. این محصولات به‌احتمال زیاد از اواخر ماه سپتامبر یا اوایل نوامبر سال جاری میلادی آماده عرضه به بازار جهانی خواهند شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location