سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnai54564l

 خبرگزاری بلومبرگ به تازگی اعلام کرده که آیفون پرو قرار است با قدرت بیشتری نسبت به دیگر مدل‌های این تلفن‌های هوشمند آماده عرضه به بازار شود.

بلومبرگ از ساعات گذشته مجموعه‌ای از گزارش‌های مهمی را در مورد محصولات آینده اپل را منتشر کرده است و حالا مشخص شده که این محصول قرار است با قابلیت‌های بیشتری نسبت به نسل‌های پیشین آیفون آماده عرضه به بازار شود. اپل در توسعه و عرضه آیفون پرو قرار است قدرت دوربین آیفون پرو را به لطف لنز سه‌گانه افزایش دهد و از آن طریق سیستم ترکیبی مناسب برای عکس برداری در محیط نور را افزایش دهد.

استفاده از لنز سوم در آیفون‌های جدید به منزله آن است که فرایند عکس برداری در محیط‌هایی که نور اطراف بسیار کم است بهبود یابد و کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر و با کیفیت‌تر تصاویر مختلف را به ثبت برسانند.

بر این اساس، آیفون 11 یا آنچه در حال حاضر آیفون پرو نامیده می‌شود، قرار است به همراه یک لنز واید انگل، یک لنز تله فوتو و یک لنز الترا واید انگل آماده عرضه شود.

لنز سوم در دوربین آیفون از نوع الترا واید انگل خواهد بود که باعث می‌شود تا کاربران بتوانند علاوه بر کنترل بهینه‌تر فریم تصاویر، امکان ثبت عکس‌ها با ایزوی بیشتر در شرایط با نور کمتر را نیز داشته باشند. این تغییرات البته صرفاً به صورت سخت افزاری محدود نیست، بلکه اپل در روند توسعه و عرضه آی او اس 13 نیز قابلیت‌های ویژه‌ای را در اپلیکیشن Camera ارائه شده در تلفن‌های هوشمند آیفون ایجاد می‌کند که باعث بهبود کیفیت عکاسی و ثبت ویدیوها در آیفون‌های جدید می‌شود.

اپل تصمیم دارد تا در هفته‌های آینده کنفرانس ماه سپتامبر خود را برگزار کند و طی آن از آیفون‌های جدید با دوربین سه‌گانه رونمایی کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location