سبد خرید خالی‌ست.
te

 گزارش‌های اخیر منتشر شده در مورد فعالیت‌های شرکت اپل نشان دهنده آن است که این شرکت تصمیم دارد تا اسپیکر ارزان قیمت خود با عنوان هوم پاد مینی رونمایی کند.

خبرگزاری بلومبرگ از چند ساعت پیش گزارشی طولانی در مورد محصولات آینده اپل را منتشر کرده است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها مربوط به نسخه ارزان قیمت اسپیکر هوم پاد مینی می‌شود. این خبرگزاری اعلام کرده که هوم پاد مینی قرار است با قیمت بسیار ارزان‌تری نسبت به نسخه اصلی هوم پاد که در سال 2017 رونمایی و سال بعد آن آماده عرضه شد خواهد داشت.

اپل تصمیم دارد تا با تولید و عرضه هوم پاد مینی سطح تمایل کاربران برای استفاده از سرویس‌های نرم افزاری و صوتی خود را افزایش دهد. اپل در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان سال 2019 میلادی سرویس‌های صوتی اپل موزیک و پادکست را به طور کامل از آیتونز جدا کرد و آن‌ها را به عنوان سرویس‌هایی جداگانه به همراه نام‌های تجاری مشخص آماده عرضه به کاربران کرد.

در این میان، سیاست اپل بر این اساس است که با توسعه و عرضه اسپیکرهای ارزان قیمت هوم پاد مینی تمایل کاربران برای خرید این اسپیکر هوشمند و سرویس‌های دیجیتالی خود را افزایش دهد. بررسی‌های تحلیلی انجام شده از طرف شرکت‌های مالی تا پیش از این نشان دهنده آن است که شرکت اپل برای تولید و فروش هوم پاد کمترین سود ممکن را دارد و سیاست این شرکت بیشتر روی فروش اشتراک سرویس‌های دیجیتالی برای استفاده از آن در اسپیکر هوشمند اختصاصی متمرکز شده است.

بر این اساس اپل به طور کامل تمرکز خود را از افزایش سهم هوم پاد در بازار جهانی اسپیکرهای هوشمند برداشته و روی فروش سرویس‌های دیجیتالی اپل موزیک و پادکست متمرکز کرده است و به همین خاطر تلاش دارد تا محصولی ارزان قیمت‌تر را آماده عرضه و فروش در بازار جهانی کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location