سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت گوگل به تازگی نسخه بعدی سیستم عامل اندروید را معرفی کرده است و اعلام کرده که دیگر تمایلی برای استفاده از نام چاشنی‌ها برای اشاره به این نسخه جدید ندارد. این سیستم عامل قرار است با عنوان اندروید 10 شناخته شود.

گوگل تا پیش از این با ایده برداری از نام دسرها و چاشنی‌های مختلف، با استفاده از ترتیب حروف الفبا نام سیستم عامل اندروید را مشخص می‌کرد. اما حالا این شرکت اعلام کرده که اندروید 10 که در حال حاضر با عنوان اندروید Q شناخته می‌شود، نام‌هایی نظیر آب‌نبات چوبی، مارشملو، بستنی ساندویچی، نوقا و غیره را دریافت نخواهد کرد.

شرکت گوگل این بار تصمیم دارد تا به صورت جدی‌تر و با استفاده از روند نام گذاری متفاوت‌تر عرضه سیستم عامل جدید خود برای دستگاه‌های همراه را آغاز کند تا شاید بتواند از آن طریق با مهم‌ترین رقیب خود، یعنی دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس و آیپد او اس رقابت کند.

گفتنی است که در حال حاضر بسیاری از طرفداران سیستم عامل اندروید، این نسخه جدید را با عنوان اندروید Q می‌شناسند و هنوز معلوم نیست که گوگل چه نام تجاری جدیدی را برای این سیستم عامل در نظر گرفته است با این حال آنچه معلوم است، این است که نام اندروید Q وابسته به هیچ چاشنی یا خوراکی جدیدی نیست و گوگل یک نام متفاوت را برای این سیستم عامل انتخاب خواهد کرد.

بر اساس جدول زمان‌بندی گوگل، آخرین نسخه بتای اندروید 10 قرار است در ماه میلادی آماده عرضه به تمامی کاربران حرفه‌ای شود و پس از آن در سه ماهه بعدی سال 2019 فرایند عرضه آن به تولید کنندگان دستگاه‌های هوشمند و همراه آغاز شود. اندروید جدیداحتمالاً تغییرات ویژه‌ای برای رقابت با سیستم عامل آی او اس 13 خواهد داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location