سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل در آستانه تاریخ آماده سازی و عرضه آی او اس 13 و آیپد او اس اقدام به تغییر طراحی وب سایت آیکلاود کرده است.

وب سایت آیکلاود از همین حالا تغییرات ویژه‌ای پیدا کرده است. این وب سایت ظاهر پس زمینه آبی رنگ خود را از دست داده است و پس زمینه آن سفید رنگ شده است. علاوه بر این، سایز آیکون دستگاه‌ها نسبت به گذشته کوچک‌تر شده و روند کاربر با آن نیز تغییر یافته است.

وب سایت آیکلاود از این پس امکان دسترسی به یادآورها را از طریق اپل آیدی به کاربران می‌دهد و کاربران می‌توانند بدون نیاز به باز کردن تلفن هوشمند یا دستگاه‌های دیگر خود یادآورهای مختلف را در این سرویس آنلاین ذخیره کنند. علاوه بر این دیگر اپلیکیشن‌های مبتنی بر وب شرکت اپل از این پس با سرعت و امکانات بهتری در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند.

این اپلیکیشن‌های مبتنی بر وب در وب سایت جدید آیکلاود شامل ایمیل آیکلاود، مخاطبین، تقویم اپل، آلبوم Photos، ذخیره سازی ابری آیکلاود، یادداشت برداری Notes، یادآورهای Reminders، ابزار تغییر فایل‌های اسناد Pages، Numbers و Keynotes و ابزارهای پیدا کردن دستگاه‌های هوشمند اپل نظیر Find Friend و Find iPhone می‌شوند.

کاربران از همین حالا می‌توانند با مراجعه به وب سایت آیکلاود و وارد کردن اطلاعات شخصی اپل آیدی خود اقدام به استفاده از این سرویس‌های آنلاین کنند. گفتنی است که استفاده از این سرویس‌های آنلاین از همین حالا تجربه‌ای مشابه با سیستم عامل‌های آی او اس 13، مک او اس کاتالینا و آیپد او اس است.

اپل با تغییر این نحوه طراحی تلاش داشته تا تجربه‌ای یکسان را به کاربران ابزارهای هوشمند و سرویس‌های آنلاین خود ارائه دهد که از این پس با سازگاری کامل با آیفون‌ها، آیپدها و دیگر دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل مک او اس کار خواهند کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location