سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل به تازگی و مشخصاً تنها چند روز پس از آغاز فرایند عرضه کارت اعتباری خود طی سندی اقدام به ارائه توضیحات در مورد احتمال تغییر رنگ و ظاهر اپل کارت داده است.

بر اساس این سند، اپل اعلام کرده که اپل کارت ممکن است به دلیل نگهداری در کیف‌های چرمی تغییر رنگ پیدا کند و در مرور زمان دیگر آن ظاهر پیشین خود را نداشته باشد. اپل این سند را در صفحه Support منتشر کرده و در آن توضیحاتی در مورد آسیب‌پذیری فیزیکی اپل کارت ارائه داده است.

بر اساس این اسناد، لوگوی اپل و نام کاربر روی اپل کارت با لیزر حک شده است و روی یک سطح کاملاً سفید قرار گرفته است. روی این دستگاه چندین لایه پوششی قرار گرفته است و از مواد مبتنی بر تیتانیوم استفاده کرده است. با این حال تمامی این لایه‌های محافظ ممکن است بر اثر فشار یا استفاده در محیط‌های خشن ممکن است با مشکلات مختلفی مواجه شود.

در این نتیجه این ادعاها اپل از کاربران درخواست کرده از اپل کارت محافظت کامل را انجام دهد. اپل همچنین اعلام در صورت خرابی اپل کارت هزینه مشخصی برای صدور دوباره آن را دریافت می‌کند.

اپل کارت، یکی از خدمات ویژه مالی و نرم افزاری شرکت اپل است که در جریان کنفرانس ماه مارس 2019 میلادی معرفی شد و از اوایل آگوست سال جاری میلادی فرایند ثبت نام و تحویل آن آغاز شد. این کارت اعتباری حاصل همکاری اپل و کمپانی گلدمن ساکس است که به تازگی آماده عرضه شده است و باعث می‌شود تا اپل وارد چرخه مالی و پرداخت در بسیاری از کشورهای جهان شود.

این کارت اعتباری یکی از محصولات کاربردی و خدماتی اپل است که به خاطر تغییر سیاست‌های اخیر اپل آماده عرضه به بازار شده است و در حال حاضر برای کاربران آمریکایی آماده عرضه شده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location