سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

گزارش‌های منتشر شده از رویدادهای داخلی شرکت اپل حاکی از آن است که قابلیت‌های سلامتی اپل واچ سری 5 نسبت به مدل قبلی تفاوت زیادی نخواهد داشت و اپل امکانات جدیدی را برای ردیابی فعالیت‌های فیزیکی کاربران در نظر نگرفته است.

بر اساس گزارش CNBC مشخص شده است که بسیاری مدیران و کارکنان بخش فنی توسعه اپل واچ سری 5 با اختلافات زیادی مواجه شده‌اند و به همین دلیل این شرکت به احتمال زیاد امکان ارائه قابلیت‌های بیشتری را به کاربران ارائه نمی‌دهد.

CNBC اعلام کرده که اختلافات و تنش‌های ایجاد شده میان برخی از کارکنان اپل باعث شده تا توسعه و افزایش برخی از قابلیت‌های سلامتی در نسل جدید ساعت‌های هوشمند این شرکت با مشکلات ویژه‌ای مواجه شود و شرکت اپل به طور کامل نتواند در زمان تعیین شده پیش از معرفی و عرضه این محصول اقدام به عرضه این کار کنند.

این اختلافات به صورت مشخص میان 8 نفر از افراد کلیدی اپل ایجاد شده است که باعث شده تا فعالیت اپل با مشکلات ویژه‌ای در زمینه توسعه قابلیت‌های اپل واچ سری 5 مواجه شوند. برخی از این افراد بر این اعتقاد هستند که اپل واچ جدید باید با ایده‌های خاص‌تری آماده تولید شود؛ این در حالی است که دیگر افراد تیم کاری که نفوذ بیشتری دارند ایده‌های آن‌ها را مناسب برای عرضه به عموم کاربران نمی‌بینند. این مسئله در نهایت باعث شده تا بسیاری از محدودیت‌های ویژه در اپل واچ‌های سری جدید ایجاد شود و قابلیت‌هایی که مورد نظر تیم توسعه دهنده این محصول است آماده عرضه در سال 2019 نشوند.

گفتنی است که اپل تصمیم دارد تا در جریان رویداد پاییزی خود از اپل واچ سری 5 به همراه آیفون 11 و آیفون 11 مکس رونمایی کند. این رویداد در تاریخ 10 سپتامبر 2019 برگزار می‌شود و پس از آن محصولات جدید اپل آماده عرضه به بازار می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location